04.02.2014
Notikusi kārtējā Valkas un Valgas kopīgā sanāksme

3.februārī Valkas novada domes sēžu zālē notika Valgas – Valkas sanāksme. Dienas kārtībā tika iekļauti jautājumi par tūrisma ralliju „Ziemas festivāls” un kopīgajiem Valkas un Valgas pasākumiem.
Tūrisma rallijs, kas notiks 1.martā un ko rīko portāls www.atputasbazes.lv, pirmo reizi būs starptautisks, jo maršruts ies caur Valku un Valgu. Plānots, ka rallijā piedalīsies apmēram 150 automašīnu ekipāžu ar apmēram 500 dalībniekiem. Valkas novada dome ir pasākuma partneris, kontaktpersona – Valkas tūrisma informācijas biroja vadītāja A.Tannenberga. Obligātie maršruta kontrolpunkti Valkas novadā un Valgā ir Vijciema čiekurkalte, Valkas novadpētniecības muzejs, Valkas baznīcas skatu tornis kopā ar tūrisma informācijas biroju, Valkas – Valgas robeža, Valgas rātsnams un Valgas militārais muzejs.
Sanāksmes otrajā daļā sanāksmes dalībnieki apsprieda „Robežtirgus” organizatoriskos jautājumus un pasākuma programmu. Robežtirgus notiks 10.maijā un šogad pasākuma norises vieta būs Igaunijas – Latvijas robeža. Pasākumā abas valstis atzīmēs 10 gadus Eiropas savienībā. Šogad pirmo reizi notiks konkurss gaļas ražotājiem. Tradicionāli Robežtirgus ideja un mērķis ir labdarība, arī šogad tirgū iegūtie līdzekļi tiks ziedoti konkrētam mērķim.
Iepriekšējos gados līdzekļi ir ziedoti rotaļu laukuma izveidei, krēslu iegādei Bērnu un jauniešu interešu centram. Pateicoties Labdarības Robežtirgum, J.Cimzes Valkas Mūzikas skolai ir iegādāts akordeons un nepieciešamā tehnika. Līdzekļi ir novirzīti arī pilsētas skeitparka izveidei un inventāra iegādei, Valkas pilsētas tirgus labiekārtošanai – jaunu galdu iegādei un Valkas novada bibliotēku grāmatu krājumu papildināšanai, kā arī Valkas pilsētas labiekārtošanai – soliņu un atkritumu tvertņu iegādei.

Informāciju sagatavoja Zane Brūvere

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.