03.08.2018
Nekustamā īpašuma nodokļu maksātāju ievērībai

Valkas novada dome atgādina, ka nekustamā īpašuma nodokļa trešā ceturkšņa maksājums veicams līdz 2018. gada 15. augustam.

 

Nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) maksājumi veicami vienu reizi ceturksnī ne vēlāk kā 31.martā, 15.maijā, 15.augustā un 15.novembrī, vienas ceturtdaļas apmērā no nodokļa gada summas. Maksājumu var veikt gan pa daļām norādītajos termiņos, gan arī avansa veidā, līdz pirmajam maksājuma termiņam – 31. martam – samaksājot visu summu.

 

Nomaksāt NĪN iespējams - pašvaldības kasē (Semināra iela 29, Valkā, no 900 - 1300), Valkas novada pagastu pārvaldēs, pastā, internetbankā, kā arī portālā www.epakalpojumi.lv. Maksājumu veicot internetbankā, būtiski ir pārliecināties vai norādīts maksājuma mērķis (NĪ nodoklis, Pers. konta Nr....).

 

Aicinām nodokli samaksāt laicīgi, jo saskaņā ar likumu par laikā neveiktu maksājumu tiek aprēķināta nokavējuma nauda 0,05% apmērā no nesamaksātās summas.

 

Lai nerastos pārpratumi saistībā ar nodokļa apmaksas termiņu, portālā www.epakalpojumi.lv iespējams pieteikties atgādinājumu saņemšanai e-pastā vai īsziņas veidā uz mobilo tālruni (SMS) par NĪN apmaksas termiņa tuvošanos. Atgādinājuma vēstule uz norādīto e-pastu tiks izsūtīta septiņas dienas pirms maksāšanas termiņa, bet SMS veidā – maksāšanas termiņa samaksas dienā.

 

Valkas novada dome atgādina, ka saskaņā ar likumu nodokļa maksātāju pienākums ir pašiem savlaicīgi interesēties par NĪN nodokļa apmēru un to, vai nodoklis ir nomaksāts pilnā apmērā. Jautājumus par NĪN nomaksu var precizēt, zvanot nekustamā īpašuma nodokļa administratoram.

 

 

 

Valkas novada domes

nekustamā īpašuma nodokļa administratore Daira Zalužinska

 

64707479

29237967

daira[punkts]zaluzinska[uz]valka[punkts]lv

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.