09.08.2013
Īpašs piedāvājums Valkas novada iedzīvotājiem no www.malka24.lv

Uzņēmuma www.malka.24 ražotne Ērģemē līdz novembrim visiem Valkas novada iedzīvotājiem piedāvā īpašas cenas gan zaļai, skaldītai alkšņa malkai, gan arī var piegādāt jau kaltētu malku, fasētu maisos, kastēs vai beramā veidā. Šāds piedāvājums radās pēc Valkas novada domes priekšsēdētāja Venta Armanda Kraukļa tikšanās un vienošanās ar uzņēmuma pārstāvi Māri Simanoviču. Interesenti aicināti sazināties ar pārdošanas vadītāju pa mob.t.20250091.

SIA „Riga Consulting Group” izveidotā malkas ražotne, plašāk zināma ar preču zīmi www.malka24.lv, Valkas novada Ērģemes pagastā darbojas jau vairāk kā gadu. Projekts realizēts ar Lauku atbalsta dienesta (LAD) palīdzību, startējot programmā „Atbalsts uzņēmumu radīšanai un attīstīšanai”. Kopējais publiskais finansējums ir gandrīz 95 000 Ls, kopējās investīcijas sasniedz 250 000 Ls. Projekta ietvaros ir radītas 7 jaunas darbavietas. Lai izpildītu pieaugošos eksporta pasūtījumus, sezonas laikā darba vietu skaits pieaug.

Pamata produkcija ir alkšņa un bērza kamīnmalka, fasēta maisos un kastēs, kas tiek eksportēta uz Norvēģiju, Holandi, Angliju un Vāciju. Ērģemē ražotā malka nopērkama arī Cenu Klubs veikalos un tiek piedāvāta patērētājiem arī tepat Latvijā. Vietējam tirgum – Valkas un Valmieras novadu iedzīvotājiem, malka tiek ražota arī uz pasūtījuma: gan zaļa, gan kaltēta.

Papildus informācija
Māris Simanovičs, 29422111

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.