25.08.2014
Var pieteikt idejas Valkas novada attīstībai

Turpinot pavasarī uzsākto projektu "LMT Latvijai", "Latvijas Mobilais Telefons" (LMT) sadarbībā ar Valkas novadu, izsludina pieteikšanos jaunajam posmam. Līdz 25.septembrim ikviens Valkas novada iedzīvotājs, iedzīvotāju grupa, nevalstiska organizācija vai juridiska persona, kuru deklarētā vai juridiskā adrese ir Valkas novadā, pašvaldībā var iesniegt projekta pieteikumu.

„LMT lepojas ar katru, kurš dara, tādēļ esam patiesi gandarīti, ka šogad arī Valkas novada iedzīvotājiem varam piedāvāt īstenot svarīgas idejas un uzlabot dzīvi savā pilsētā un tās apkārtnē. Mums vairāk par visu ir nepieciešami cilvēki, kuri nebaidās realizēt savas idejas, gatavi sadarboties un aizraut citu, jo tikai tā mēs spēsim Latviju padarīt par veiksmīgu un konkurētspējīgu valsti. Aicinām arī Valkas novada iedzīvotājus iesaistīties un piedalīties sava novada attīstības veicināšanā,” sacīja LMT klientu centra „Valmiera” vadītāja Santa France.

Šī gada LMT Latvijai pirmajā kārtā Talsos, Tukumā, Preiļos un Saldū realizēti vai tiks realizēti 18 sociāli nozīmīgi projekti vairāk nekā 30 000 tūkst. eiro apmērā. "LMT Latvijai" mērķis ir īstenot reģionu iedzīvotājiem svarīgas un nozīmīgas ieceres, padarot sakoptāku vidi, dažādojot sabiedriskās dzīves aktivitātes un veicinot savas pilsētas izaugsmi.

“Šī ir ļoti svētīga un nozīmīga iniciatīva. Mēs esam priecīgi, ka tagad šis projekts ir iespējams pie mums. Ir skaidrs, ka vajadzību sabiedrībai ir daudz, daudz vairāk nekā pašvaldības vai pašu cilvēku finanšu iespējas. Mēs vienmēr esam ļoti atsaucīgi, ja redzam, ka ir pavēries kāds cits ceļš. Ļoti ceru, ka arī šajā projektā būs daudz interesentu un mēs atradīsim to, kas ir visnozīmīgākais un interesantākais novadam un novada cilvēkiem,” atzina Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis.

Pirmajā kārtā projektus vērtēs LMT un pašvaldības žūrija, otrajā kārtā uzvarētājus un finansējuma saņēmējus noteiks paši iedzīvotāji, balsojot elektroniski portālā DELFI vai aizpildot balsošanas anketas pašvaldībā uz vietas. LMT klientiem būs iespēja balsot arī portālā m.lmt.lv un ar īsziņas palīdzību.

Konkursa uzvarētāji varēs saņemt no 500 līdz 2000 eiro finansējumu vai līdzfinansējumu. Ar detalizētiem projektu konkursa noteikumiem var iepazīties Valkas novada pašvaldības mājas lapā vai portāla DELFI speciāli izveidotajā sadaļā http://www.delfi.lv/novados/lmt-latvijai/

Iedzīvotāji izrādījuši lielu interesi par dalību un atbalstu līdzšinējās "LMT Latvijai" aktivitātēs - kopumā par projektiem nobalsojuši vairāk nekā 50 000 cilvēku.

Kopumā šogad LMT projekta „LMT Latvijai” ietvaros sadarbojas ar astoņām pašvaldībām - šajā kārtā savas idejas pilsētas ikdienas uzlabošanai varēs iesniegt Bauskas, Līvānu, Ogres un Valkas iedzīvotāji.

LMT_Latvijai_VALKA_Nolikums_2014

LMT_Latvijai_VALKA_Projekta_pieteikuma_veidlapa_2014

LMT_Latvijai_VALKA_Budzeta_veidlapa_2014

Par LMT Latvijai Jau trešo gadu "Latvijas Mobilais Telefons" sadarbībā ar Latvijas pašvaldībām pilsētu iedzīvotājiem un iedzīvotāju grupām, kuri vēlas ar idejām un projektiem piedalīties savas pilsētas attīstībā, piedāvā iespēju piedalīties projektā "LMT Latvijai". Šogad "LMT Latvijai" piedalās astoņas pilsētas - Talsi, Tukums, Preiļi, Saldus, Bauska, Līvāni, Ogre un Valka. Mērķis ir veicināt sabiedrisko dzīvi Latvijas pilsētās un atbalstīt privātpersonu, juridisku personu un nevalstisko organizāciju iniciatīvas pilsētu sabiedriskās dzīves izaugsmei.

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.