18.09.2013
Gaida saimniekus

Pagājušās nedēļas nogalē (13.09.) Valkas novada domes dzīvnieku patversmē „Nagliņas” ievietots suns, ko atraduši mežstrādnieki Vijciema apkārtnē. Tā kā dzīvnieks nebija izsalcis un novārdzis, iespējams, ka tas vienkārši noklīdis no sava saimnieka, kas mežā sēņojis vai ogojis.      

 

 

Pārējie atversmē esošie suņi apskatāmi www.valka.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Dzīvnieku patversme”. Vēl patversmē saimniekus gaida arī 1 ruds, pieaudzis kaķis.

Atgādinām, ka par visiem klaiņojošiem vai bezpalīdzīgā stāvoklī nonākušajiem dzīvniekiem, iedzīvotājiem ir jāziņo pa telefonu 26127430 dzīvnieku ķērājam Vitālijam Luguzim, kurš, izvērtējot situācijas bīstamību, iespējami ātrākā laikā izbrauks uz dzīvnieka atrašanās vietu.

Dzīvnieka īpašnieks 14 dienu laikā savu dzīvnieku var saņemt, sedzot visus izdevumus, kas saistīti ar tā ķeršanu, transportēšanu un uzturēšanu. Suņa vai kaķa īpašniekam jāuzrāda dzīvnieka vakcinācijas apliecība, bet daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem – arī čeks par dzīvnieku turēšanas nodevas samaksu. Ja 14 dienu laikā dzīvnieka īpašnieku nebūs izdevies atrast, patversmei ir tiesības dzīvnieku atdot citai personai. Saņemot savu jauno mīluli, ir iespēja ziedojuma kārbā atstāt naudu dzīvnieku barības iegādei, kas ļaus pēc iespējas ilgāk paturēt dzīvniekus patversmē un meklēt tiem jaunus saimniekus.

Papildus informācija
Pilsētas teritorijas apsaimniekošanas nodaļas vadītāja Inese Vehi, 64722503

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.