02.03.2022
Dvīņu pilsētas Valkas/Valgas iedzīvotāji izsaka atbalstu un solidaritāti Ukrainai

Atsaucoties uz Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) aicinājumu, 2. martā, Valgas-Valkas Dvīņu pilsētas centrā atbalsta mītiņā pulcējās vietējie iedzīvotāji, tādējādi paužot atbalstu un solidaritāti Ukrainai, tās cīņā pret Krievijas militāro agresiju un cīņā par valsts neatkarības saglabāšanu.

 

Iedzīvotājus uzrunāja Valkas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis un Valgas pagasta padomes priekšsēdētājs Lauri Drubiņš, akcentējot, ka arī latviešu un igauņu tautas vēsturiski piedzīvojušas līdzīgus notikumus pašlaik Ukrainā notiekošajam, tāpēc ir svarīgi būt vienotiem un atbalstīt Ukrainas tautu un tās pašaizliedzīgos aizstāvjus. Pateicības vārdus par latviešu un igauņu izrādīto solidaritāti un atbalstu izteica ukraiņu biedrības "Kaluna" vadītāja Ruslana Dovha, un ar emocionālu stāstījumu par 24. februāra naktī piedzīvoto dalījās ukraiņu bēgle Alīna Malbe.

 

Uzreiz pēc atbalsta pasākuma, Valkas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis, kopā ar pašvaldības pārstāvjiem un Kārķu brīvprātīgajiem ugunsdzēsējiem, devās ceļā uz Polijas-Ukrainas robežu, lai dāvātu ukraiņiem ugunsdzēsēju mašīnu kara postījumu ierobežošanai kopā ar pirmās nepieciešamības preču palīdzības kravu.

 

Lai aplūkotu iegultu video, ir jāatļauj sīkdatņu izmantošana
Sīkdatņu politika

 

 

Informāciju sagatavoja:

Ivo Leitis,

Valkas novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību speciālists

 

Atbalsta pasākums Ukrainai Valkā/Valgā (I.Leitis)
Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.