07.02.2014
Deputāti tiekas ar Vidzemes slimnīcas potenciālajiem investoriem

6.februārī, Valkas novada domes sēžu zālē notika tikšanās ar Vidzemes slimnīcas potenciālajiem investoriem. Sapulcē piedalījās Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis, priekšsēdētāja vietnieks Viesturs Zariņš, Valkas novada domes deputāti, NVA Valkas filiāles vadītāja Erna Pormeistare, biedrības „Latvijas Sarkanais Krusts“ Valkas komitejas izpilddirektore Gaļina Sokolova, Kārlis Albergs un citi interesenti.
Sarunas notika ar AS „Veselības centru apvienība” valdes priekšsēdētāju Viktoriju Zefirovu un AS „VCA” Veselības centra „Pļavnieki” direktoru Zigurdu Lasovski.
Potenciālie investori klātesošos iepazīstināja ar savu piedāvājumu un iespējamo pienesumu Valkas novada iedzīvotājiem. Svarīgākais no jautājumiem, kas tiks risināts, būs iztrūkstošo speciālistu nodrošināšana ar izbraukuma brigādēm. Pienesums būtu arī sociālā aprūpes centra attīstība un darbības paplašināšana, kā arī pilna veselības pārbaude jebkurā rakursā. Notiktu arī medicīnas kabineta remonti, būtu nodrošināts mūsdienīgs medicīnas aprīkojums.
Sarunas laikā deputātiem un klātesošajiem bija iespēja uzdot potenciālajiem investoriem jautājumus, notika diskusija. Par tālāko jautājuma virzību deputāti lems komiteju sēdēs.

Informāciju sagatavoja Valkas novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Brūvere

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.