21.03.2019
Aicinām piedalīties Starptautiskajai ģimenes dienai veltītajos pasākumos 18. maijā

Skaistajā maija ziedēšanas laikā pašvaldība rīko nu jau tradicionālo STARPTAUTISKAJAI ĢIMENES DIENAI VELTĪTO PASĀKUMU – SUDRABA LAIMES KAROTĪŠU SVĒTKUS iepriekšējā gadā dzimušajiem mūsu novada bērniem.  Uz pasākumu, kas notiks Valkas pilsētas Kultūras namā 18. MAIJĀ, tiks izsūtīti ielūgumi novada ģimenītēm, kuras 2018. gadā piedzīvojušas brīnišķīgo notikumu - bērniņa piedzimšanu! Būs priekšnesumi - dziedās Ginta Krievkalna, būs pašvaldības skaistā dāvana – sudraba karotīte ar novada ģerboni un bērna vārdiņa gravējumu, taps visu 2018. gadā dzimušo bērnu un viņu vecāku kopbilde.

 

Tajā pašā dienā - 18. maijā Valkas novada Dzimtsarakstu nodaļa par godu Starptautiskajai ģimenes dienai organizē arī nu jau tradicionālo MAIJA SVINĪGO LAULĪBU CEREMONIJU DIENU. Jaunajiem pāriem nav jāmaksā par svinīgo ceremoniju, bet tikai valsts nodeva – EUR 14.00, un šī īpašā laulību diena paredzēta pāriem, kuri nevēlas rīkot lielas kāzas ar daudziem viesiem, bet šo svinīgo brīdi grib pavadīt tikai ar saviem vedējiem un vistuvākajiem cilvēkiem. Ceram sagaidīt gan jaunas ģimenes ar esošiem vai gaidāmiem mazuļiem, gan arī pārus, kuri kopā nodzīvojuši daudzus gadus un kuriem jāsakārto tikai attiecību juridiskā daļa.

Atgādinu, ka PIETEIKŠANĀS LAULĪBU REĢISTRĀCIJAI – LĪDZ 17.APRĪLIM!

 

Tuvāka informācija par abiem pasākumiem Valkas novada Dzimtsarakstu nodaļā Beverīnas ielā 3, Valkā, vai pa tālruņiem 64781556, 64781557.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Māra Zeltiņa,

Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.