08.03.2019
Aicinām mērķtiecīgu mākslas entuziastu pieteikties Valkas mākslas skolas direktora amatam

Valkas mākslas skola ir unikāla mācību iestāde, kur kopā mācās latviešu, igauņu un krievu bērni. Šai iestādei ir ļoti nozīmīga loma Valkas - Valgas kultūrvidē.

 

Līdz šim to ir vadījusi brīnišķīga direktore Maruta Stabulniece, kas mākslas skolā turpinās darboties kā skolotāja.

 

“Katram cilvēkam pienāk laiks, kad vinš pats vēlas no administratīvā darba aiziet,” atzīst Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis.

 

“Līdz ar to, mēs meklējam skolas direktoru, kurš ir gatavs ne vien šo darbu turpināt un saglabāt skolas daudzās brīnišķīgās tradīcijas, bet arī, kuram ir savas idejas iet laikam līdzi, kā arī palielināt skolas lomu plašākā reģionā,” komentē V. A. Krauklis.

 

Lai piesaistītu speciālistus arī no tālākām Latvijas vietām, vajadzības gadījumā, Valkas novada pašvaldība ir gatava piešķirt labiekārtotu dzīvokli Valkā.

 

Valkas/Valgas apkārtnē ir daudz interesantu skatu un ainavu, kas nenoliedzami radīs iedvesmu māksliniekam vai mākslinieku ģimenei.

 

Ja esat vai pazīstat kādu aizrautīgu, māksliniecisku dvēseli, kas gaida izaugsmes iespējas, dodiet viņam ziņu, kā arī iesakiet šo rakstu spiežot “dalīties” jeb “share” Facebook, Draugiem.lv un Twitter lapās.

 

 

DARBA SLUDINĀJUMS:

 

Valkas novada dome (reģistrācijas Nr.90009114839) konkursa kārtībā aicina pieteikties pretendentus uz Valkas Mākslas skolas direktora amatu (kods 134508) ar 2019./2020. mācību gadu.

 

Galvenie darba pamatpienākumi:

  • vadīt skolas darbību atbilstoši skolas Nolikumam;
  • nodrošināt kvalitatīvu izglītības procesu;
  • plānot un organizēt skolas saimniecisko un finansiālo darbību.

Prasības pretendentiem:

  • atbilstoša augstākā pedagoģiskā izglītība;
  • vismaz 3 gadu pedagoģiskā darba pieredze izglītības jomā, par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze profesionālās ievirzes izglītības iestādes vadības darbā;
  • pieredze projektu ieviešanā un pasākumu organizēšanā;
  • svešvalodas zināšanas vismaz sarunu valodas līmenī.

 

Plānotā darba alga – saskaņā ar MK noteikumiem, bet ne mazāk par 950 euro mēnesī.

 

Pieteikuma dokumentus lūdzam iesniegt līdz 2019.gada 12.aprīlim Valkas novada domes personāla nodaļā, Semināra ielā 29, Valkā, vai elektroniski personāla nodaļas vadītājai: liga.metuzale@valka.lv

 

Papildus informācija: NOLIKUMS vai pa tālruņiem : 64722000 , 28632770 (personāla nodaļa) vai 25779961.

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.