11.04.2019
Aicina pieteikt pretendentus balvai „Cilvēka izaugsmei Latvijā”

Jau sesto gadu Latvijas Pilsoniskā alianse sadarbībā ar ASV vēstniecību Latvijā un Amerikas Tirdzniecības palātu īsteno iniciatīvu, kuras ietvaros aicinām ikvienu Latvijas iedzīvotāju atrauties no ikdienas steigas, palūkoties apkārt un pateikt īpašu paldies tiem līdzcilvēkiem, kuri ar savu pašaizliedzīgo darbu ir veicinājuši sabiedrības labklājību.

 

Pretendentus balvu konkursam var pieteikt elektroniski ŠEIT līdz 31. maijam šādās četrās kategorijās:

  • par sociālo atbildību;
  • par izcilu ieguldījumu izglītībā;
  • par izcilu ieguldījumu veselībā un labklājībā;
  • par izcilu ieguldījumu Latvijas nākotnē.

 

Balva ir radīta ne tikai tam, lai izceltu un pateiktos cilvēkiem un organizācijām, kas meklē un ir atraduši veidus, kā celt apkārtējo cilvēku un Latvijas labklājību. Ir tikpat svarīgi dalīties ar šiem panākumiem, jo ikviens labais stāsts sākas ar iedvesmu.

 

Balva „Cilvēka izaugsmei Latvijā” tika dibināta 2014.gadā ar mērķi akcentēt cilvēka izaugsmi jeb tautas attīstību (Human development), lai atbildētu uz negatīvām demogrāfiskām tendencēm, kā, piemēram, iedzīvotāju skaita sarukums, augsta ienākumu nevienlīdzība, pazemināts iedzīvotāju veselības stāvoklis un augsts bērnu institucionālās aprūpes īpatsvars. Balvas mērķis ir sekmēt iniciatīvas, kas palīdz mazināt nevienlīdzību un veicina cilvēka izaugsmi.

 

Sīkāk: www.cilvekaizaugsme.lv

 

19. septembrī svinīgā ceremonijā godināsim iedvesmojošus Latvijas cilvēkus, organizācijas un uzņēmumus par ieguldījumu cilvēka izaugsmē. Konkursa uzvarētāji saņems tēlnieces Olgas Šilovas veidoto skulptūru „Asns” un  goda diplomu.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Ramona Koroļova

Sabiedrisko attiecību vadītāja

Latvijas Pilsoniskā alianse

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.