11.01.2017
Neesi vienaldzīgs, ziedo

Lai sapnis kļūtu par īstenību

Pagājušā gada nogalē Ziemassvētku labdarības tirgus izsolē tika vākti līdzekļi ergonomiskas funkcionālās gultas iegādei, kas nepieciešama Sociālā aprūpes nama (pansionāta) iemītniekiem.

Labdarības izsolē tika saziedoti 204.64 eiro, kas kalpo kā cerību stars, ka gultas iegāde kādam kopjamam pansionāta iemītniekam ir reāla. Pansionātā būtu nepieciešamas 4 šādas gultas, bet vienas šādas speciālās gultas izmaksas ir aptuveni 700 eiro.

 

Lai cerību stars pārtaptu par saules staru, kas priecē pansionāta iemītniekus un aprūpētājus, Valkas novada domes administrācijas ēkā Beverīnas ielā 3 un Valkas pilsētas kultūras namā ir izvietotas ziedojumu kastes, kur katrs, kuram nav vienaldzīga veco, nevarīgo cilvēku labsajūta, aicināts ZIEDOT kādu eiro monētu vai naudas zīmi, vai iemaksāt Valkas novada domes ziedojumu kontā LV15UNLA0050014343001 ar mērķi “Ergonomiskas funkcionālās gultas iegādei Valkas novada sociālās aprūpes nama iemītniekiem”, lai drīzākajā laikā sapnis par funkcionālo gultu kļūtu par īstenību.

 

Ziedojumi ergonomiskas funkcionālās gultas iegādei tiks vākti līdz 2017.gada 22.aprīlim (ieskaitot). Ziedojumu vākšanas noslēgumā plānots skaists pašdarbnieku labdarības koncerts.

 

Informāciju sagatavoja:

Edīte Balode, Valkas novada domes Sabiedrības veselības organizatore

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.

>