09.03.2017
Drīzumā sāksies pieteikšanās 15.Lielajam Valkas – Valgas  labdarības robežtirgum

No 13.marta sāksies pieteikšanās 15.Lielajam Valkas – Valgas labdarības robežtirgum, informē tirgus organizatori. Tirgošanās šogad notiks 6.-7. maijā Valkā un Valgā pie Rīgas ielas Robežpunkta.

 

Tūrisma informācijas biroja vadītājs Dainis Čapiņš aicina tirgotājus pieteikt vietu tirgū savlaicīgi: “Šogad turpināsim pieņemt tirgotāju pieteikumus elektroniskā veidā. Elektroniskā reģistrācija tika veiksmīgi ieviesta aizvadītajā gadā un paredz konkrētas tirdzniecības vietas rezervāciju un priekšapmaksu. Pirms reģistrācijas lūdzam izlasīt tirgus nolikumu un neskaidrību gadījumā jautāt papildus informāciju tūrisma biroja darbiniekiem”. Ar robežtirgus nolikumu iespējams iepazīties Valkas novada mājaslapā www.valka.lv sadaļā Kultūra/ Lielākie pasākumi/ Robežtirgus.

 

Veicot priekšapmaksu, par tirdzniecību ar rūpniecības, saimniecības un plaša patēriņa pārtikas precēm, kā arī ar zemnieku un individuālo ražotāju pašu ražotām pārtikas precēm un atspirdzinošiem bezalkoholiskiem dzērieniem, saldējumu vai cukura vati mērķa ziedojums vienai dienai būs 15 eiro par vienu vietu. Par divām dienām būs jāmaksā 20 eiro.

 

Tāds pats mērķa ziedojums būs arī par tirdzniecību ar stādiem, dārzeņiem, grieztiem ziediem, dārzniecību saistītām precēm, ar dzīvniekiem saistīta inventāra un barības pārdošanu, kā arī par tirdzniecību automašīnām un to saistīto inventāru un par reklāmu ar skaistumkopšanas un ārstniecības līdzekļiem. Pasākuma dienā maksa par vienu vietu un vienu dienu būs 25 eiro, bet par divām dienām – 30 eiro.

 

Savukārt par tirdzniecību ar daiļamatniecības un amatniecības izstrādājumiem, presi, iespieddarbiem priekšapmaksa par vienu vietu būs 10 eiro dienā un 15 eiro par divām dienām. Tikpat jāmaksā būs tūrisma informācijas/pakalpojumu sniedzējiem un par dažāda veida atrakciju izvietošanu. Apmaksa pasākuma dienā - 20 eiro par vietu par vienu dienu un 25 eiro par vienu vietu par divām dienām.

 

Par partijas reklāmas stenda, telts vai cita veida vizuālās reklāmas izvietošanu būs jāmaksā 30 eiro dienā. Lielajiem alus tirgotājiem izmaksas par tirdzniecības vietu būs 50 eiro, bet mazajām vīna un alus darītavām, kā arī mājražotājiem - 20 eiro dienā.

 

Viena tirdzniecības vieta, tāpat kā pērn, būs 3x3 metri. Būs arī iespēja piemērot 50% atlaidi no tirdzniecības vietas maksas maznodrošinātām personām ar nelielu individuālo izstrādājumu daudzumu.

Šogad visu par tirdzniecības vietām iekasēto maksu plānots izlietot apstiprinātajam mērķim – velosipēdu nomas izveidei Valkā, kas attīstītu aktīvā tūrisma piedāvājumu Valkā un Valgā.

 

Sekojiet līdzi jaunākajai informācijai Valkas novada domes mājas lapā www.valka.lv un Valkas novada Tūrisma informācijas biroja mājas lapā visit.valka.lv.

 

NOLIKUMS

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Valkas novada domes 

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Aksana Markoviča

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.