03.04.2017
15.Lielā Labdarības Robežtirgus tirgošanās vietas aizpildītas

15.Lielajam Labdarības Robežtirgum pieteikušies jau 400 tirgotāji. Rūpniecības preču, pārtikas preču un stādu tirgotājiem paredzētās vietas jau ir aizpildītas. Tirgotāji, kuri tirgošanās vietu nav ieguvuši vai vēl tikai pieteiksies, tiek iekļauti gaidītāju rindā. Vietas, kas paredzētas amatniecības preču tirgotājiem vēl ir pieejamas, bet tā kā vietu skaits ir ierobežots, amatnieki tiek aicināti pasteigties un aizpildīt pieteikšanās anketu. Tāpat turpinās pieteikšanās 4.Starptautiskajam Desu un Gaļas festivālam. Pēdējās vietas ir palikušas arī mazo un vīnu un alus darītavu tirgošanās sektorā.

 

Pieteikšanās 15.Lielajam Labdarības Robežtirgum notiek elektroniski, sīkāku info, pieteikšanās anketu, kā arī tirgus plānu var atrast mājaslapā visit.valka.lv.

 

Pirms reģistrācijas lūdzam izlasīt tirgus nolikumu un neskaidrību gadījumā papildus informāciju jautāt Valkas tūrisma un informācijas biroja darbiniekiem.

 

Atgādinām, ka par tirdzniecību ar daiļamatniecības un amatniecības izstrādājumiem priekšapmaksa par vienu vietu būs 10 eiro dienā un 15 eiro par divām dienām. Apmaksa pasākuma dienā- 20 eiro par vienu vietu uz vienu dienu un 25 eiro par vienu vietu uz divām dienām. Savukārt Desu un Gaļas festivāla dalībniekiem dalības maksa ir noteikta 50 eiro no dalībnieka. Mājražotājiem dalības maksa ir 20 eiro.

 

Šogad visu par tirdzniecības vietām iekasēto maksu plānots izlietot apstiprinātajam mērķim- velosipēdu nomas izveidei Valkā, kas attīstītu aktīvā tūrisma piedāvājumu Valkā un Valgā.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Valkas novada

Tūrisma un informācijas biroja vadītājs

Dainis Čapiņš

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.