07.05.2018
Novada kultūras iestāžu darbinieki dosies pieredzes apmaiņas braucienā uz Jēkabpili

Valkas novada kultūras darbinieki, turpinot iesākto iepazīšanos ar kultūras darbu Latvijas novados, saņēma ielūgumu doties pieredzes apmaiņā uz Sēliju – Jēkabpili.

Šogad 8. un 9. maijā vienpadsmit Valkas novada kultūras darbinieki viesosies Jēkabpilī.

Jēkabpils Kultūras pārvalde novada domes kultūras speciālistiem ir sagatavojusi īpašu programmu.Valkas puses delegāciju plānots sagaidīt Jēkabpils domē, kur paredzēta tikšanās ar pašvaldības vadību un iestāžu vadītājiem.

Paredzēts Krustpils pils un kultūras nama, kā arī Jēkabpils Galvenās bibliotēkas apmeklējums.

Tad sekos Krustpils saliņas un brīvdabas estrādes apskate, kā arī Tautas nama un pilsētas bibliotēkas apmeklējums.

9. maijā Valkas novada kultūras darbinieki tiksies ar Sēlijas kultūras darbiniekiem Jēkabpils Mākslas skolā un leļļu muzejā “Butaforija” un iepazīsies ar Sēļu sētas tradīcijām.

Paredzētas vizītes Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skolā un privātajā mākslas galerijā "Mans's", bet pieredzes apmaiņa noslēgsies Raiņa muzejā “Tadenava”, kur darbinieki dalīsies pieredzē par nemateriālā kultūras mantojuma saglabāšanu.

Jēkabpils Kultūras pārvalde ir Jēkabpils pilsētas pašvaldības struktūrvienība (ar 2015. gada 1. janvāri), kas rūpējas par kultūru un sekmē tradicionālo kultūras vērtību saglabāšanu un tautas jaunrades attīstību Jēkabpils pilsētas pašvaldībā. Kultūras pārvaldes direktore ir Inta Ūbele.

Informāciju sagatavoja: Aivars Ikšelis

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Izglītības un kultūras daļas vadītājs

Aivars Ikšelis

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.