22.05.2018
Valkā notiks Latvijas Ordeņu Brālības salidojums

 “Arī Latvijai ir bijusi sava Betlēme, mazā nabadzīgā Valka, pār kuras zemiem, nomelnējušiem jumtiem toreiz spīdēja tik lielas, kuplas zvaigznes. Lai pēc desmit gadiem, kad sabiedrība nogrimusi rupjā materiālismā, pāŗ Latviju atkal nāk šis agro zvaigžņu spožums!”

(Kārlis Skalbe)

 

 

2018.gada 26.maijā, plkst. 11.00, Valkas pilsētas kultūras namā, Emīla Dārziņa ielā 8, notiks Latvijas Ordeņu Brālības 20. salidojums. Salidojuma laikā būs izbraukumi uz Valgu, Igaunijā un Ērģemes pagastu, piemiņas brīži pie Jāņa Cimzes, Kārļa Ulmaņa un Latviešu Pagaidu Nacionālajai padomei veltītajiem pieminekļiem, viesošanās mūzikas un mākslas skolās un noslēgums bijušajā J.Cimzes skolotāju seminārā (Valkas novadpētniecības muzejā).

 

Latvijas Ordeņu brālība ir organizācija, kas apvieno ļaudis, kas apbalvoti ar Triju Zvaigžņu ordeni, Viestura ordeni, Atzinības Krustu vai ar šo ordeņu Goda zīmi. Brālība darbojas kopš 1999.gada un apvieno vairāk nekā 300 biedrus.

 

Viena no daudzajām aktivitātēm ir ikgadējie salidojumi kādā no Latvijas pilsētām. Šogad 20.salidojums notiks Valkā 2018.gada 26.maijā. Salidojumu organizē Valkas novada domes ciešā sadarbībā ar brālības valdi. Šiem salidojumiem ir savi izstrādāti pasākuma norises elementi, bet pamatā dienas programmu sastāda  vietējie organizatori.

 

Norises programma.

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.