19.06.2014
Valgā skanēs labdarības koncerts „Dziesmas kareivjiem”

Svētdien, 22.jūnijā plkst. 17.00 Valgas Kultūras un Interešu centrā skanēs Karolinas Illenzēras fonda labdarības koncerts, kurā uzstāsies populāri mūziķi no Igaunijas.

 

Skaisto un aizkustinošo pasākumu pirms Cēsu kaujas atceras dienas jau trešo gadu rīko Karolinas Illenzēras fonds, kas atbalsta smagi ievainoto vai dienesta laikā bojā gājušo bruņoto spēku kareivju bērnu izglītības ceļu un interešu nodarbības. Uzstāsies: Birgit Õigemeel, Getter Jaani, Liis Lemsalu, Brigita Murutar,  Erik Meremaa, Marek Sadam, Uku Suviste, Artjom Savitski, akordeonisti Henri Zibo un Mikk Langeproon no Georg Ots vārda nosauktās Tallinas Mūzikas skolas. Uz skatuves būs arī Igaunijas Bruņoto spēku orķestris Pētera Sāna vadībā un bērnu koris.

 

Tiešraide no pasākuma tiks translēta Igaunijas televīzijā ETV plkst.17.00 ar atkārtojumu 23.jūnijā plkst. 12.00 (pēc tiešraides no Cēsu kaujas atceras dienas). Lai tiešā translēšana televīzijā netiktu traucēta, organizatori apmeklētājus lūdz ierasties līdz plkst. 16.30.

 

Biļešu cena iepriekšpārdošanā interneta vietnē www.piletilevi.ee vai „Piletilevi” tirdzniecības vietās. Cena – 10 EUR. Informācijas avots: http://valgakultuurikeskus.ee

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.