07.05.2018
Valcēnieši dosies uz festivālu Krievijā

   No 17. līdz 22. maijam, Krievijā Belgorodā, notiks starptautiskais teātru festivāls. Uz šo festivālu ielūgts arī Valkas pilsētas teātris ar Anrī Barbisa noveles dramatizējumu “Maigums”.

 Valcēnieši savu iestudējumu Belgorodā izrādīs Neatkarīgā jauniešu teātra “Jaunais teātris- 2”  zālē, 19. maijā plkst.11.00, 3. starptautiskajā laikmetīgā teātra festivālā “Naš kislorod” (“Mūsu skābeklis”), kurā piedalīsies teātri no Izraēlas, Baltkrievijas, Latvijas, Ukrainas un Krievijas.

Belgoroda atrodas Viduskrievijas augstienes dienvidrietumdaļā, galvenokārt Severskijdoņecas upes labajā krastā, 697 km uz dienvidiem no Maskavas, 40 km no Ukrainas robežas.

Valcēnieši savu iestudējumu izrādīs arī Orlā 21. maijā plkst.17.00 pēc Orlas Valsts kultūras institūta režijas un aktieru meistarības katedras ielūguma institūta mācību teātrī.

Orla ir pilsēta Krievijas rietumos, 368 km attālumā uz dienvidiem no Maskavas.

Belgorodas festivālā izrādes vērtēs starptautiska teātra kritiķu žūrija. Paralēli izrādēm notiks vairākas meistarklases.

Orlā savu vērtējumu izteiks Valsts kultūras institūta režijas un aktieru meistarības katedras pasniedzēji. Paredzēta arī diskusija ar topošajiem režisoriem.

Uz festivālu Krievijā Valkas pilsētas teātra kolektīvs dosies 4 cilvēku sastāvā.

 

Informāciju sagatavoja:

Valkas pilsētas teātra režisors

Aivars Ikšelis

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.