24.04.2018
Stopiņu novadā un Valkā atzīmēs Pētera Brūvera dzimšanas dienu

25.aprīlī dzejnieka un atdzejotāja Pētera Brūvera dzimtajās mājās “Kalēji” atzīmēs dzejnieka dzimšanas dienu.

 

Pasākums sāksies ar bibliotekāru talku no plkst.10.00 - 14.00, kuras laikā sakārtos dzejas dienu norises vietu. Paredzēta gan lapu grābšana un zaru savākšana, gan dārza veidošana un zaļumošana, kā arī zupas vārīšana.

 

Savukārt plkst.14.00, noslēdzot P.Brūvera 60. jubilejas gadu, uz grāmatas atklāšanas svētkiem visus aicinās dzejnieka meitas - dvīņumāsas Zane Brūvere-Kvēpa un Indra Brūvere–Daruliene, kurām apgādā „Pētergailis” kopā ar tēvu, Pēteru Brūveri nule kā iznākusi dzejoļu grāmata bērniem – „Brūveri brūvē”. 

 

Pasākumā piedalīsies izdevniecības “Pētergailis” vadītāja, rakstniece Inguna Cepīte, dzejnieki Māris Salējs un Daina Sirmā, kā arī grāmatu ilustrāciju autore - vairāku starptautisku godalgu īpašniece, māksliniece Gita Treice.

 

Sarīkojumu kuplinās komponists Māris Lasmanis un vokālais ansamblis “Dziedošie”, kuri izpildīs dziesmas ar dzejnieka vārdiem.

 

Grāmatu atklās arī Valkā, 16.maijā, plkst.14.00 Valkas novada Centrālajā bibliotēkā. Tieši Latvijas – Igaunijas pierobežā dzejnieks aizvadīja mūža pēdējos gadus, un Valkā šobrīd dzīvo viņa abas meitas.

 

Kontaktinformācija: Ulbrokas bibliotēka, tālrunis 67910503, e-pasts: biblioteka[uz]stopini[punkts]lv

 

Vairāk informācijas:

Zane Brūvere – Kvēpa

20007178

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.