03.04.2018
Satiec savu meistaru Valkā!

Laikā no 2018. gada 6. līdz 8.aprīlim jau desmito reizi visā Latvijā notiks pasākums “Satiec savu meistaru”.

 

“Satiec savu meistaru” pasākuma būtība ir vēstīt plašākai sabiedrībai par cilvēku, par viņa zināšanām un prasmēm, kas saglabātas un pārmantotas no paaudzes paaudzē.

Pasākuma “Satiec savu meistaru” laikā ikviens aicināts piedalīties meistardarbnīcās, individuālās nodarbībās, atvērtās darbnīcās, paraugdemonstrējumos, lekcijās, koncertos vai dančos un kopīgā muzicēšanā. Satikt savu meistaru varēs Latvijas pilsētu un novadu bibliotēkās, muzejos, kultūras centros, izglītības iestādēs un meistaru dzīvesvietā.

 

 

Šogad Valkas novadā:

  • 6.aprīlī  no plkst.14.00- 18.30 bērnu un jauniešu interešu centrā „Mice” , Valkā, Semināra ielā 27  aušana un auduma apstrāde pēc aušanas.
  • 6.un 7.aprīlī no plkst. 10.00- 14.00  TLMS ''Saulīte" telpās Valkas pilsētas kultūras namā Em.Dārziņa ielā 8  jostu un prievīšu segu aušana.
  • 7.aprīlī no plkst.11.00- 14.00 Līvija Kreile, TDM , Turnas Tautas namā, Ērģemes pagasta “Valžkalni”, aicina saimnieces un interesentus savstarpējās pieredzes apmaiņas nolūkā   uz Vidzemes kulinārā mantojuma- putraimu desu izgatavošanas procesa izzināšanu, gatavošanu un degustāciju.

 

 

Piedalīties pasākumā "Satiec savu meistaru” aicina Latvijas Nacionālais kultūras centrs sadarbībā ar Latvijas novadu un pilsētu pašvaldībām.

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.