11.12.2017
Saņemti Bronzas un Sudraba apbalvojumi

1.decembrī VEF Kultūras pils Kamerzālē notika vienpadsmitā Edinburgas hercoga starptautiskās jauniešu pašaudzināšanas programmas Award apbalvošanas ceremonija. Bronzas, Sudraba un Zelta līmeņa apbalvojumus saņēma 53 jaunieši no 13 Award vienībām, tostarp arī četri Valkas novada Bērnu un jauniešu centra “Mice” Award vienības dalībnieki.

 

Apbalvojumus saņēma jaunieši, kas programmas ietvaros veikuši brīvprātīgo darbu, veltījuši laiku fiziskām aktivitātēm, apguvuši jaunu vai pilnveidojuši jau zināmu prasmi, kā arī devušies piedzīvojumu ceļojumā.

 

Kā apliecinājumu par paveikto īstenojot Bronzas līmeņa programmu, nozīmītes un sertifikātus saņēma Markuss Beļakovs un Marks Kristiāns Bomis, savukārt Enija Stahovska un Kitija Bergholde saņēma Sudraba nozīmīti un sertifikātu.

 

Apbalvošanas ceremoniju vadīja Markus Riva un Signe Aizupiete. Klātesošos jauniešus sveica, un apbalvojumus pasniedza programmas Award nacionālā direktore Agra Bērziņa, ceļotājs Kārlis Bardelis, “Kokneses fonda” valdes priekšsēdētāja Valda Auziņa, Rīgas "Lattelecom" maratona organizators Aigars Nords, grupa “Aarzemnieki” un Lielbritānijas vēstnieks Latvijā Kīts Šenons. Pateicības vārdus programmas Award īstenotājiem teica Britu padomes pārstāvniecības Latvijā vadītāja Zane Matesoviča.

 

Videosveicienu programmas Award jauniešiem sūtīja arī programmas patronese, eksprezidente Vaira Vīķe – Freiberga, kurai šajā dienā bija nozīmīgi svētki – 80 dzimšanas diena.

 

Ar elpu aizraujošiem priekšnesumiem pasākuma dalībniekus priecēja deju studija “Gemstone” no Lielvārdes un biedrības “Street Warriors” jaunieši no Ogres. Jautrās aktivitātēs visus zālē klātesošos iesaistīja iluzionisti Edžus un Ieva. Savukārt ar muzikāliem sveicieniem uz skatuves kāpa grupa “Aaarzemnieki” un Jorans Šteinhauers, bet ceremonijas noslēgumā izskanēja Jāņa Aišpura dziesma “Kalniem pāri” Signes un Jāņa Aizupiešu izpildījumā.

 

Visiem apbalvojumu saņēmējiem un viņu vadītājām bija sarūpēta ekskursija gida vadībā pa renovēto VEF Kultūras pili.

 

Šī bija pozitīvu emociju un iespaidu pilna diena gan jauniešiem, gan viņu vadītājiem, kas vēl ilgu laiku paliks atmiņā, un ir stimuls jaunam posmam programmas realizēšanā Sudraba un Zelta līmeņos.

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Valkas novada

BJC “Mice”

programmas Award vadītāja

Tija Bērtiņa

 

 

Starptautiskās jauniešu pašaudzināšanas programmas Award apbalvošanas ceremonija
Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.