30.07.2018
Plenērs Omuļos

Svelmainajā 28. jūlija rītā ērģemieši, omulieši  un arī valcēnieši  dodoties apkopt kapus uz Ērģemes kapiem,  jau no plkst. 8.00 varēja aplūkot skaistu fotogrāfiju un gleznojumu izstādi. Izstāde tapa pēc 9 mākslinieku plenēra Omuļos , kas bija jau iepriekš aprakstīts. Šoreiz skatītājiem nodotas vērtēsanā bija vairāk nekā  20 fotogrāfijas un 15 gleznojumi dažādās tehnikās. Skatītāji varēja arī izteikt savu viedokli un nobalsot par viņam tīkamāko gleznu piesienot lentītes pie darba.

 

Plenēra darbu rezultātu iedzīvotāji varēs aplūkot pastkartēs, kas tiks izdotas par Omuļiem. Izstādi apmeklēja vairāk nekā simts iedzīvotāji gan no tuvākām, gan tālākām Latvijas vietām. Bija iedzīvotāji, kas atpazina sev zināmos stūrīšus, kāda kundzīte no Siguldas priecājās par ideju kapu svētku laikā aplūkot arī mākslas izstādi, par to liels gandarījums - padarītais darbs nes augļus. 


Kapu svētku laikā tika uzsākta arī akcija - ziedojumu vākšana Ēvalda Kivilanda atkārtotas grāmatas izdošanai "Omuļi". Bija ļoti daudz interesentu iegūt grāmatu savā īpašumā. Lūdzam arī mēs atsaukties interesentus.


Ziedojumus lūdzam pārskaitīt ar mērķi grāmatas izdošanai par Omuļiem, biedrībai "Atbalsts Valkas ģimenēm ". reģ, Nr 40008135054, norēķinu rekvizīti LUMINOR BANKA -konts LV96RIKO0002013275087. Idejas autores kontakttelefons -Ilze Leicāne /29234102/.

Daiga Soloveiko

Plenērs Omuļos
Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.