07.04.2016
Pasaules Cirka dienās Valkā viesosies Rīgas Cirks

Pasaules cirka dienās viesizrādēs pa Latviju  dodas Rīgas Cirks ar Latvijas cirka māksliniekiem – akrobātiem, žonglieriem, klauniem, burvju māksliniekiem  un saviem mīluļiem – baložiem un sunīšiem!

 

 Valkas pilsētas kultūras namā cirks gaidāms 3.maijā plkst. 18.00. 

 

Gan žonglieri, gan akrobāti un klauni aicinās arī skatītājus, bērnus un pieaugušos uz brīdi pārtapt  cirka māksliniekos un pašiem pamēģināt gan vienlaicīgi mest un ķert dažādus priekšmetus, gan griezt hulahupus, gan... varbūt pat kūleņot!

 

Būs MEISTARKLASE kopā ar cirka māksliniekiem! 

 

Biļešu cena EUR 1.50 –  EUR 10.00

 

Pašu  Rīgas Cirku  šopavasar , 11.marta rītā  Kultūras ministrijas sarīkotā brīfingā  kultūras ministre  pasludināja par bīstamu izrāžu rīkošanai un nekavējoši slēdzamu. Tika pārtraukta izrāžu darbība pašā cirka ēkā. Tomēr šobrīd Rīgas Cirks  ir iestudējis jaunu izrādi, kuru veido mūsu, Latvijas cirka mākslinieki. Ticam, ka  Jums mūsu izrāde patiks. Izrāde ir  adresēta   visai ģimenei kopā. Tajā būs gan pārsteigumi bērniem, gan   mākslinieciski un profesionāli augstvērtīgi triki, kurus pa īstam novērtēt  spēj tikai pieaugušie.  

 

 

*Pasaules Cirka Diena – ir svētki, kas tiek svinēti visā plašā pasaulē.

Svētību šiem svētkiem ir devis Romas pāvests Francisks un to patronese ir Monako princese Stefānija!

Pasaules Cirku Federācija un Eiropas Cirku Asociācija  ir iedibinājušas šos lieliskos svētkus, kuru laikā  labākie bērnu draugi – cirka akrobāti, klauni, žonglieri , burvju mākslinieki un dzīvnieku skolotāji  iepriecinās ar īpašām, jautrām cirka aktivitātēm divu stundu garā izrādē.

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.