27.12.2021
Noslēdzies Valkas bibliotēkas organizētais stāstu konkurss “Dāvana vismazākajam meža iemītniekam”

Valkas novada Centrālās bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā noslēdzies ģimeņu Ziemassvētku stāstu konkurss “Dāvana vismazākajam meža iemītniekam”. Savus brīnumstāstus konkursam iesniedza 12 Valkas novada ģimenes. Visus darbus rūpīgi izlasīja un izvērtēja bibliotekāru žūrija piecu cilvēku sastāvā.

 

Žūrijas balsojumā par interesantākā stāsta autoriem tika atzīta un pārsteiguma balvas no “Iglu Soft Play” saņem Evita, Matīss un Kristians Stalbes. Savukārt simpātiju balvu un fotosesiju no “Zane Andiņa Photoghraphy” iegūst Golubovu ģimene.

 

Konkursa organizatore, Bērnu literatūras nodaļas vadītāja Zane Sīmane saka lielu paldies visiem konkursa dalībniekiem un aicina ierasties bibliotēkā pēc sarūpētām dāvanām un saldumiem. No 27. līdz 29. decembrim bibliotēka būs atvērta no plkst.10:00 līdz 18:00, 30. decembrī no plkst.10:00 līdz 14:00.

 

Ar visiem konkursa stāstiem iespējams iepazīties Valkas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā. Savukārt godalgoto vietu stāstus aicinām lasīt šeit:

1.       Vieta – “Dāvana vismazākajam meža iemītniekam”, autori: Evita, Matīss un Kristians Stalbes

2.       Vieta – “Ziemassvētku rīts”, autori: Golubovu ģimene

 

Konkursā “Dāvana vismazākajam meža iemītniekam” tika aicinātas piedalīties ģimenes ar bērniem, kopīgi izdomājot, uzrakstot un ilustrējot savu īpašo Ziemassvētku stāstu. Tā mērķis bija šajā ikdienas darbiem piesātinātajā laikā motivēt vecākus apstāties, pabūt kopā ar bērniem un pasapņot.

 

Informāciju sagatavoja:

Ance Andrējeva-Empele

Valkas novada Centrālās bibliotēkas

Sabiedrisko attiecību speciāliste

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.