07.01.2019
Apbalvoti konkursu "Ziemassvētku gaisma manā un Tavā dzīves un darbavietā" un "Doma izgaismo vārdu" laureāti

Sestdien, 5. janvārī, Valkas pilsētas kultūras namā norisinājās pasākums "Gaismas pēcpusdiena", kurā tika apbalvoti bērnu literārā konkursa "Doma izgaismo vārdu" laureāti, kā arī galvenās prēmijas uzvarētājs un konkursa "Ziemassvētku gaisma manā un Tavā dzīves un darbavietā" laureāti.

 

Bērnu literārā konkursa "Doma izgaismo vārdu" galveno balvu un prēmiju ieguva Dāvids Rubens no Rudzātiem.

 

Jaunākajā grupā par laureātiem tika atzīti Ralfs Zunde, Evija Reiniece un Elīza Evelīna Pētersone. Vecākajā grupā labāko literāro sniegumu parādīja Liene Ratniece, Laura Elizabete Jansone un Georgs Kairišs.

 

Pasākumā tika apbalvoti arī labākie Valkas pilsētas Ziemassvētku gaismu veidotāji, kas saņēma Valkas novada domes pateicības.

 

Iestāžu uzņēmumu grupā pateicības saņēma Valkas novada bibliotēka un Apģērbu veikals "FAMILY  GLAMOUR".

 

Daudzīvokļu māju grupā, pateicības saņēma Oļeiņiku ģimene no Rūjienas ielas 8, Bērziņu ģimene no Ausekļa ielas 46 , Krastiņu ģimene no Ausekļa ielas 48 un Jansonu ģimene no Ausekļa ielas 46.

 

Savukārt, privāto māju grupā visvairāk pacentušies bija Bērziņu ģimene no Jaunā ielas 7, Krūkliņu ģimene no Pumpura ielas 2, Elziņu ģimene no Tālavas ielas 29 un Makarovu ģimene no Apvienības ielas 16.

 

Sveicam visus uzvarētājus!

 

 

Informāciju sagatavoja:

Ivo Leitis

Valkas novada domes

Sabiedrisko attiecību speciālists

Konkursa "Ziemassvētku gaisma manā un Tavā dzīves un darbavietā" un Bērnu literārā konkursa "Doma izgaismo vārdu" laureātu apbalvošana (D.Pūce)
Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.