13.04.2017
Lieldienu brīvdienās Valkā-Valgā norisināsies vairāki sporta pasākumi un aktivitātes

Šovakar, plkst. 19:00 Valgas sporta hallē BK “Valka-Valga/Maks&Moorits” atbalstītāji un fani aicināti atbalstīt komandu Igaunijas Basketbola līgas 2. izslēgšanas spēlē pret BK “AVIS Utilitas Rapla”.  Bez maksas vērot spēli varēs tie, kuri nav sasnieguši 18 gadu vecumu, kā arī ikviens, kam būs līdzi bungas, taure vai tamlīdzīgs līdzjušanas atribūts. Šovakar arī tiks izlozētas lielās balvas starp tiem skatītājiem, kuri iepriekšējās mājas spēlēs laimējuši T-kreklus: 1 aifons, 2 plaukstdatori, 1 krūmgriezis, nakšņošana Sangastes pilī 2 personām, kā arī 3 papildus balvas – 1 termoss, 2 siltās jakas un 2 sieviešu džemperi!

         

Komanda ir iekļuvusi izslēgšanas spēlēs, pateicoties uzvarām pēdējās spēlēs pret BK Rakvere Tarvas/Palmse Metall, BK Pärnu Sadam un BK TLÜ/Kalev. 

 

         

Sestdien, 15. aprīlī, plkst. 13:00 Valgas stadionā tiks dots starts 2. Starptautiskajam Latvijas – Igaunijas skrējienam. Skrējiena trase veidota pa Valgas un Valkas pilsētu ielām, trašu garumi – 10km un 5 km skrējējiem, 5 km nūjotājiem.

       

Šo sacensību ietvaros notiks arī bērnu skrējieni, starts tiks dots turpat uz vietas stadionā plkst. 11:00. Lai mudinātu arī bērnus un jauniešus nodarboties ar sportu un izbaudīt kustības prieku, šogad, visiem Valkas novada skolu skolēniem dalība ir bez maksas.

 

       

Pirmdien, 17. aprīlī, visi Valkas iedzīvotāji un viesi aicināti uz Lieldienu tradicionālajiem pasākumiem un Lieldienu Zaķu skrējienu. Jau no plkst. 10:00 Lugažu laukumā sāks darboties radošās darbnīcas, Lieldienu izdarību sacensības, olu ripināšana un olu kaujas (šīm divām nodarbēm gan krāsotas olas vari paņemt līdzi no mājām!). Būs arī lielais katls, kurā katrs varēs izvārīt savu īpašo un krāšņāko Lieldienu olu.

       

Plkst. 11:00 sāksies reģistrēšanās tradicionālajam Lieldienu Zaķu skrējienam. Dalības maksa tajā – 1 krāsota ola. Starts skrējienam pie kultūras nama tiks dots plkst.12.00.

       

Ja kāds nevēlēsies vai nespēs skriet, viņam atļauts distanci veikt, nūjojot vai soļojot.

       

       

Vēlāk, plkst.13:00 Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas sporta hallē norosināsies VK “Valka” pirmā spēle par 3.vietu Nacionālajā līgā 2.divīzijā. Pretinieku komanda vēl nav zināma, bet to uzzināsim pēc 15. aprīļa spēles starp Jēkabpils Junioru un Rēzeknes novads komandām, kur zaudētāji stāsies pretī VK “Valka”. Komanda, kura pirmā savstarpējās spēlēs izcīnīs 2 uzvaras, iegūs 3.vietu.

      

Atgādinām, ka 2014./2015. un 2015./2016.gada sezonās, volejbola klubs “Valka” Nacionālās līgas 2.divīzijas kopvērtējumā divus gadus pēc kārtas izcīnīja 2.vietu.

       

Nāksim un atbalstīsim mūsu volejbolistus klātienē!

 

       

Visi aktīvās atpūtas cienītāji, profesionāli sportotāji, kā arī basketbola un volejbola komandu atbalstītāji un fani, aicināti pavadīt sportiskas brīvdienas Valkā – Valgā!

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Valkas novada domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Aksana Markoviča

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.

>