21.06.2017
Valkā īstenota ideja par velonomas punkta izveidi

Kā jau tika ziņots, tradicionāli Robežtirgus ideja un mērķis ir labdarība un tirgū iegūtie līdzekļi par tirdzniecības vietu nomu un loteriju tiek atvēlēti kādam konkrētam mērķim.

 

Aizvadītā gada novembrī Valkas novada dome izsludināja aptauju – ideju konkursu, kurā tika aicināti piedalīties visi iedzīvotāji un organizācijas! Šīs aptaujas – ideju konkursa mērķis bija uzzināt iedzīvotāju viedokli, kādam nolūkam izmantot šī gada kopīgajā Valkas/ Valgas Lielā labdarības Robežtirgū saziedotos līdzekļus.

 

Aptaujā – ideju konkursā piedalījās 9 cilvēki, tika iesūtītas 16 dažādas idejas un ieteikumi. Kopīgajā Valkas – Valgas sanāksmē idejas tika apspriestas un tika lemts, ka tuvāko gadu laikā tiks realizēti 3 ierosinājumi. Šī gada kopīgajā Valkas/ Valgas Lielā labdarības Robežtirgū saziedotos līdzekļus novirzīja velosipēdu nomas punktu izveidei Valkā un Valgā, jo ir ārkārtīgi svarīgi nodrošināt, lai gan vietējie iedzīvotāji, gan arī pilsētas viesi dotu priekšroku veselīgam dzīvesveidam un aizraujošām, sportiskām nodarbēm. 

 

Par saziedotajiem līdzekļiem Valkas velosipēdu nomas punktā tika iegādāti 15 velosipēdi: 2 pilsētas tipa sieviešu velosipēdi, 2 pilsētas tipa vīriešu velosipēdi, 4 MTB tipa vīriešu velosipēdi, 4 MTB tipa sieviešu velosipēdi, 3 MTB tipa pusaudžu velosipēdi, 2 bērnu skrejriteņi (skūteri), 2 jauniešu skrejriteņi (skūteri), 2 pieaugušo skrejriteņi (skūteri). Iegādāts arī nepieciešamais inventārs - ķiveres, bērnu sēdeklīši un slēdzenes.

VELOSIPĒDU un inventāra NOMAS CENAS:

Velosipēda noma - diennakts 7 eur; Velosipēda noma - katra nākamā diena 4 eur;


Velosipēdu noma - pirmā stunda 2 eur; Velosipēda noma - katra nākamā stunda 1 eur;


Ķiveres noma slēdzot līgumu par velosipēda nomu 1 eur;

 

Bērnu sēdekļa noma slēdzot līgumu par velosipēda nomu 2 eur;

 

VELOSIPĒDU NOMAS ATRAŠANĀS VIETA

 

Valkas velosipēdu nomas punkts izveidots Valkas novada tūrisma informācijas birojā, Rīgas ielā 22.

 

Velosipēdu noma ir pieejama gan pilsētas iedzīvotājiem, gan viesiem.

 

NOMAS NOSACĪJUMI:

 

Inventārs tiek iznomāts, uzrādot personas personu apliecinošu dokumentu (pase/vadītāja apliecība/ID karte).

 

Velosipēdu nomas noteikumi

 

 

Informāciju sagatavoja:

Valkas novada domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Aksana Markoviča

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.