20.04.2016
 14.Lielais labdarības robežtirgus aicina! (papildināts ar programmu)

7. un 8.maijā ikviens laipni gaidīts pavasara garšīgākajā piedzīvojumā – Lielajā labdarības robežtirgū, kurš pavisam drīz piepildīs Valkas un Valgas ielas ar mājražotāju sarūpētās produkcijas smaržu, amatnieku darinājumiem, stādu tirgotāju izlolotajiem stādiem un ziediem, kā arī pieskandinās robežpilsētas ar plašu kultūras programmu.

 

Pašlaik dalību robežtirgū ir pieteikuši 312 tirgotāji, tostarp, no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas un Ukrainas. Tirgū būs plaši pārstāvēti rūpniecības, amatniecības, pārtikas preču un stādu tirgotāji.

 

Lieliem un maziem tirgus apmeklētājiem būs iespēja izmantot dažādas izklaides iespējas – karuseļus, piepūšamās atrakcijas, IGLU Soft blocks stūrīti, sejas apgleznošanu, ponijus un zirgus bērniem, kā arī iespēju izbraukt pa Pedeles upi ar kajaku, iegūt balvu, uzkāpjot umurkumurā un iemēģināt roku petanka spēlē pieaugušajiem.

 

Projekta „Latvijas spēcīgākā pilsēta 2016” ietvaros Valkā notiks svaru stieņa spiešanā guļus sacensības. Iedzīvotājiem tiks dotas trīs stundas, kuru laikā ikviens pilsētas iedzīvotājs un viesis var piedalīties sacensībās un pēc iespējas vairāk reižu uzspiest svaru stieni. Dalībnieku kopā paveiktais veidos katras pilsētas rezultātu. Dalība sacensībās ir bezmaksas un nav nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās.

 

Ikviens tiek aicināts apmeklēt garšīgākos Robežtirgus pasākumus - III Starptautisko desu un gaļas festivālu un II BBQ konkursu.

 

Plašajā kultūras programmā uzstāsies Valkas un Valgas amatiermākslas kolektīvi, kā arī viesi no Rīgas – seno balles deju grupa Ballare. Plānots, ka pasākumu kuplinās Latvijas stepmenis Nr.1. Māris Pūris ar grupu, populārā modes dizainere Šeila ar savu jauno pavasara tērpu kolekciju u.c.

 

7.maija izskaņā visi aicināti uz balli, kurā spēlēs Retro (Valka) un Elektrik Leo (Valga). Ieejas cena EUR 2. Balles laikā darbosies 2 ēdināšanas teltis. Savukārt 8.maijā par godu Māmiņu dienai koncertu sniegs Valkas un Valgas bērni, kā arī darbosies radošās darbnīcas – keramikas un tekstīliju mākslinieču stendi, kur bērni paši savām rokām varēs veidot dāvanas savām māmiņām.

 

Arī šogad darbosies Labdarības loterija, kur balvu fonds ir veidots pateicoties vietējiem Valkas/Valgas uzņēmējiem. Vienas loterijas biļetes cena 1,50 EUR. Šogad labdarībā savāktie līdzekļi tiks izmantoti akmens simbola Valkas/Valgas skulptūras izgatavošanai un uzstādīšanai.

 

 

 

Uz tikšanos Lielajā labdarības robežtirgū!

 

Informāciju sagatavoja Valkas novada TIB tūrisma speciāliste Diāna Aņina

 

Rakstam pievienoti 4 komentārs(-i)

martins, 2016-04-20 20:32
Kaa var pieteikties tirgum?

Agnese, 2016-05-04 14:22
Labdien, vēlos pieteikt dalību tirdziņam.

Igaunis, 2016-05-07 12:27
Kad tiks atbrīvota Rīgas iela? Nav informācijas kā apbraukt šo pasākumu.

Anna, 2017-02-23 11:17
Žēl ka tik ātri. Tik ātri stādus vēl cilvēki nepērk, jo baidās no salnām. Jau pagāšgad, kad bija nedēļu vēlāk stādus pirka piesardzīgi. Un vēl reizē ar Stādu parādi Siguldā. Domāju, ka apmeklētāji un tirgotāji būs krietni mazāk.