23.01.2017
Valkā notiks "Latvian Sound Quartet" koncerts
2017.gada 11.martā plkst. 16:00 Jāņa Cimzes Valkas Mūzikas skolā notiks "Latvian Sound Quartet" koncerts.
 
Koncertprogramma “Vīnes galma meistardarbi” veidota kā neliels teatrāls uzvedums ar galma atmosfērai raksturīgu atribūtiku – parūkām, tērpiem un grimmu. To piedāvā Latvian Sound Quartet - četras jaunas, mērķtiecīgas, talantīgas un enerģiskas mūziķes, kuras kopā muzicē jau četrus gadus. Valkas klausītājiem mākslinieces piedāvā viegli uztveramu koncertprogrammu. Kvarteta sastāvs ir īpašs un reti sastopams, kamdēļ tā repertuāru veido ne vien tam īpaši rakstīti jaundarbi, bet arī labi zināmu skaņdarbu aranžējumi. Jaunās skaņās šajā programmā būs dzirdami Vīnes klasiķu opusi. Volfganga Amadeja Mocarta dzirkstošajai un dzīvespriecīgajai “Šampanieša ārijai” līdzās liktas viņa mazāk pazīstamās “Baznīcas sonātes” un humora pilnais Jozefa Haidna klavieru trio, un pat lielākoties nopietnais Ludvigs van Bēthovens šoreiz liks atplaukt smaidā.
 
Programmā: Volfgangs Amadejs Mocarts,  Jozefs Haidns, Ludvigs van Bēthovens.
 
Latvian Sound Quartet: 
Jana ZEĻENSKA, oboja 
Līva PLOCIŅA, vijole 
Māra BOTMANE, čells 
Roksana KENŽEJEVA, klavieres 
 
Ieejas biļešu cena: Pateicoties kvarteta aktīvai darbībai, gūstot projekta atbalstu, koncerta biļetes ir līdzfinansējuma līmenī. Koncertā būs ieejas biļetes, kuru cena 5 eiro, pensionāriem 3 eiro, skolēniem 1 eiro. Jāpiebilst, ka akustika ir vienlīdz teicama jebkurā skolas koncertzāles vietā, tādēļ arī sēdvietas nebūs numurētas un klausītāji varēs izvēlēties sev tīkamāko. Iepriekš biļetes iespējams iegādāties Mūzikas skolā pie sekretāres.
 

Aicinām melodiskās mūzikas mīļotājus ieplānot jauku, patīkamām emocijām pilnu 11.marta pēcpusdienu un apmeklēt koncertu Mūzikas skolā.

 
Informāciju sagatavoja:
Līga Veinberga,
Jāņa Cimzes Valkas Mūzikas skolas direktore
 
 
Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.

>