06.02.2019
Spēlfilmas "7 miljardi gadu pirms pasaules gala" seanss Valkā, 27. februārī

Valkas pilsētas kultūras namā, 27. februārī plkst. 19.00, notiks spēlfilmas "7 miljardi gadu pirms pasaules gala" seanss.

 

Anotācija un īss apraksts

Divi latviešu jaunieši sastopas Francijas dienvidos. Viņš studē restaurāciju, viņa – jau sen kā apmetusies uz dzīvi Marseļā, strādā frizētavā un… ir pārsteidzoši līdzīga tēlam, ko puisis atsedz kādas baznīcas altārgleznas apakšslānī. Pēc īsā romāna Francijā Leo atgriežas Latvijā, kur jau atkal pēc brīža satiks Annu. Viņa ir atgriezusies, par spīti sarežģītām attiecībām ar Rīgu. Viņu mīlestība uzplaukst, tomēr - jo tuvāk viņi viens otru pielaiž, jo Anna šķiet neaizsniedzamāka.


Jāņa Ābeles pirmā pilnmetrāžas spēlfilma pārstāv Latvijas kinematogrāfā ne pārāk bieži sastopamo melodrāmas – jeb kā to dēvē pats režisors – mīlas drāmas žanru, kurš arvien ir vilinošs daudziem kino skatītājiem.Mūsdienīgu noskaņu filmai piešķir grupas "Baložu pilni pagalmi" skaņdarbi.

 

Galvenajās lomās ir divi jaunie Latvijas aktieri Raimonds Celms (Latvijas Nacionālais teātris) un Jana Herbsta (Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris), kuri abi jau uz teātra skatuvēm iemantojuši lielu popularitāti un skatītāju mīlestību.

 

Filmas valsts: Latvija, Francija

Garums: 78 minūtes

Kopproducenti: Maxime Gavaudan, Uģis Riekstiņš

 

Ieeja uz filmas seansu – 3 eiro.

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.