29.11.2021
Lai tumsu nomaina gaisma un doma izgaismo vārdu!

Nemanot aizskrējis laiks pēc karstās vasaras un dīvainā rudens. Ir atkal klāt decembris un Ziemassvētku gaidīšanas laiks, tātad arī dzīvokļa, balkona, lodžijas, pagalma, mājas un darbavietas rotāšanas un izgaismošanas laiks. Valkas pilsētas, arī pagastu iedzīvotāji, ir pierādījuši, ka ir gaismu mīloši cilvēki. Pagājušā gada Ziemassvētki parādīja tik skaistas un neparastas gaismu rotaļas, kad ar interesi gaidām, kas būs šogad? Kura iela tad šogad būs vismirdzošākā – Pumpura, Zemgales, varbūt Ausekļa?

 

Tiesa, sakarā ar māju siltināšanu, daudzus izgaismotos logus varbūt nesaredzēsim, bet vēl jau ir daudzi objekti, kas varbūt iemirdzēsies tieši šajā decembrī. Vērošana, salīdzināšana un izvērtēšana notiks līdz 2022.gada 7.janvārim. Drošas epidemioloģiskās situācijas gadījumā, nominantu apbalvošana notiks tradicionālajā Gaismas pēcpusdienā 15.01.2022. Valkas kultūras namā. Katru gadu priecājamies par iedzīvotāju vērīgajām acīm un labvēlīgajām sirdīm, kad mums paziņojat par interesantiem gaismas objektiem .

 

Savu informāciju varat nodot pa e-pastu - gaismas@valka.lv,zvanīt pa tālruni 29198900 vai kopā ar foto WhatsApp 29198900.

 

Atgādinu, ka Ziemassvētku gaismu konkurss tiek vērtēts tikai Valkas pilsētā. Arī pagastos ir ievērības cienīgi gaismas objekti, par kuriem mūs informēja iedzīvotāji. Tas nozīmē, ka pagastos varētu noorganizēt vietējos konkursus un iepriecināt gaismu veidotājus un vērotājus. Tas ir iedvesmojošs un bezgala pateicīgs process!

 

Līdz 20. decembrim īpaši gaidām mūsu novada bērnu iesūtītos darbus literārajam konkursam “Doma izgaismo vārdu” uz e-pastu - literara.apvieniba@valka.lv. Neskaidrību gadījumā par konkursa noteikumiem rakstiet uz norādīto adresi, mēs Jums atbildēsim.

 

Lai gaisma mūsu mājokļos un sirdīs!

 

Biedrības “Valkas Dāmu klubs” vadītāja Mārīte Magone

 

Valkas novada pašvaldība aicina arī pagastu iedzīvotājus izgaismot savus mājokļus Ziemassvētku noskaņās. Pagastu pārvaldnieki novērtēs čaklākos rotātājus, un parūpēsies, lai arī pagastu krāšņāko mājokļu īpašnieki saņemtu pateicības no pašvaldības.

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.