08.02.2019
Svētdien Kārķu tautas namā lugas "Maldu Mildas sapņojums" iestudējums

Svētdien, 10. februārī plkst. 15.00 Kārķu tautas namā viesosies Mazsalacas novada Ramatas amatierteātris ar Elīnas Zālītes lugas "Maldu Mildas sapņojums" iestudējumu režisores Guntas Maskavičas vadībā.

 

Jau vairākus gadus starp Ramatas amatierteātri un  Kārķu tautas nama pašdarbniekiem notiek pieredze apmaiņas braucieni. Ramatā viesojušies -  senioru deju grupa "Vēl ziedam", senioru ansamblis "Baltie taureņi", bērnu teātris, bet 24. februārī ar H. Paukša lugu "Ar spaini pa galvu" Ramatas pagasta kultūras centrā viesosies amatierteātris "Strops".

 

Aicinām interesentus svētdienas pēcpusdienā apciemot Kārķu tautas namu, noskatīties izrādi, iegādājoties ieejas biļeti par nieka 1.50 eur, bet pēc vai pirms izrādes kamīnzālē aplūkot 1. izstādi no cikla "Jaunieši darbībā" - rencēnietes Sāras Garseles darbi "Galaktika un...".

 

Lai iedvesmotu jaunatni mākslinieciski radošām izpausmēm, šogad tautas nama kamīnzālē veidosim izstādes, kuru darbu autori ir talantīgi bērni un jaunieši. Gaidām pieteikumus no jaunajiem  "māksliniekiem" -  karkitn@valka.lv vai pa mob.tālr. 26365893.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Dace Pieče
Kārķu tautas nama vadītāja

 

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.