23.03.2016
JĀNIS BUKUMS ar jaunā albuma “Ugunslietus” koncerttūri uzstāsies Valgā

Rokmūziķa Jāņa Bukuma dibinātā grupa “JĀNIS BUKUMS”  izdod  jaunu albumu „Ugunslietus”. 7. aprīlī muzikālajā atpūtas klubā “9. VILNIS” notiks albuma prezentācija un koncerts, kuram sekos koncertu sērija  Rīgā un vairākās Latvijas pilsētās.

 

14.maijā grupa sniegs koncertu Valgas rokklubā.

 

Grupa „JĀNIS BUKUMS” pie jaunā albuma tapšanas ir strādājusi  ļoti intensīvi - kopš pirmā albuma izdošanas ir pagājis tieši gads! Pirmais albums „Dzīvs un savādāks” bija grupas  pieteikums un rokmūziķa Jāņa Bukuma atgriešanās aktīvajā mūzikas apritē, savukārt, jaunais albums rāda grupas muzikālo potenciālu, spēku un enerģiju.

 

Pats Jānis Bukums par jauno albumu „Ugunslietus” stāsta šādi: „Tas ir mūsu mūzikas kvalitatīvs, konceptuāli tīrs un stilistiski vienots turpinājums: enerģisks, inteliģents un spēcīgs “stadiona” roks. Albumā ir 10 jaunas dziesmas, kuru mūzikas un vārdu autori esam mēs paši. Turpinot tradīciju, ir arī viena provakācija - koverversija īru grupas Snowpatrol dziesmai „Chasing Cars”.  Albumā ir dziesmas par meliem, mīlestību, izdomu un realitāti, kā arī pārdomas un “stāsti” par dzīvi un Latviju. Un ir arī viena ļoti personiska un sen izauklēta dziesma, kas veltīta manam tēvam. Tajā esmu mēģinājis pateikt visu to, ko nepaspēju pateikt viņam dzīves laikā, un domāju, ka tā varētu būt visu Latvijas vīriešu dziesma saviem tēviem. Esmu ļoti pateicīgs saviem grupas biedriem par ieguldīto darbu, laiku un talantu!

Uzskatu, ka albums “Ugunslietus” ir labākais veikums manā mūziķa karjerā!

Joprojam mūsu devīze ir - Latvija var!”. 

Prezentācijas koncertā muzikālajā atpūtas klubā „9. VILNIS” 7. aprīlī plkst. 21.00. rokmūzikas fani varēs dzirdēt visas dziesmas no jaunā albuma.

 

Jaunā albuma “Ugunslietus” prezentācijas ietvaros ir paredzēta aktīva koncertdarbība:

  1. aprīlī – prezentācijas koncerts - klubs “9.VILNIS” (Rīga),
  2. aprīlī - klubs „Četri balti krekli” (Jelgava),
  3. aprīlī – klubs „Četri balti krekli” (Rīga),
  4. aprīlī – „Nabaklab” (Rīga),

29.aprīlī - “Karakums” – unplugged (Rīga), 

  1. maijā – „Fontaine” (Liepāja),
  2. maijā – „Rockiklubi” (Valga),
  3. maijā „Melnā Piektdiena” (Rīga).

Jaunais grupas „JĀNIS BUKUMS” albums „Ugunslietus” no 7. aprīļa būs nopērkams mūzikas tirdzniecības vietās, izplatītājs „Pasadena Group Promotion”. Albuma digitālais formāts būs lejupielādējams lielākajos internetveikalos:  i-tunes, bandcamp, cd-baby, spotify, u.c.

 

Projekta draugi un atbalstītāji: draugiem.lv, LR2, Mūzikas Video kanāls, RīgaTV24, alus darītava “Brālis” un alus krogs “Brālis”. Albuma skaņu inženieris ir Tālis Timrots, ieraksts veikts ierakstu studijā „Mints Studio”. Albuma izdevējs – .JĀNIS BUKUMS. Producenti - Jānis Bukums un Tālis Timrots, CD dizains - Mairita Timrote. Fotogrāfs – Aigars Endzelis.

Albums ir ierakstīts arī angļu valodā, tekstu autore un atdzejotāja - Diāna Lasinska.

JĀNIS BUKUMS:

vokāls - Jānis Bukums,

ģitāra - Artūrs Račinskis,

bass - Andrjus Jaņuns,

ģitāra - Artūrs Liede,

bungas - Filips Batarags.

 

 

Sīkāka informācija:

http://www.janisbukums.com/

www.draugiem.lv/janisbukums/

https://www.facebook.com/janisbukumsband/

 

Informāciju sagatavoja:

Filips Batarags,

JĀNIS BUKUMS bundzinieks un menedžeris,

tel. 29227900, e-pasts: filips.batarags @gmail.com

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.