12.01.2016
Februārī Valkā - unikāla koncertprogramma „No četriem novadiem austs“

Piektdien, 26. februārī , plkst.19.00 Valkas pilsētas kultūras namā - unikāla koncertprogramma „No četriem novadiem austs“.

 

Koncertprogrammas idejas autors un muzikālais producents ir  tautā mīlētais mūziķis un komponists Atis Auzāns. Izdziedot skaistākās novadiem veltītās dziesmas, Kurzemes novadu pārstāvēs Igo, Zemgali - Samanta Tīna, Vidzemi - Ginta Krievkalna un temperamentīgo Latgali - pats Atis Auzāns. Koncerta dziesmām īpašu skanējumu piešķirs viens no talantīgākajiem Latvijas aranžētājiem Artūrs Palkevičs kopā ar pavadošo grupu. Koncertu moto ir „Ar lepnumu par Latviju!“, jo pirmo reizi Latvijā notiekošas koncerttūres apskaņošanai pilnībā tiks izmantots tikai Latvijā ražots aprīkojums - mikrofoni, bungas un akustiskās sistēmas! Aprīkojums, kas ne tikai izceļas ar lielisku kvalitāti, bet ir arī guvis nedalītu atzinību tālu ārpus Latvijas robežām.

 

"Tieši Latvijā ir radīti izcili tehnoloģiju sasniegumi mūzikas jomā," stāsta Atis Auzāns. "Un mēs, mūziķi, šajos koncertos tos parādīsim. Un vēlamies, lai arī klausītāji sajustu prieku par mūsu zemē radīto, jo mums patiesi ir ar ko lepoties!"

 

Mūzikas tehnoloģijas koncertos pārstāves uzņēmumi – „JZ Microphones“, „Aija audio“ un „BRO Creation“.

 

Koncerttūri piedāvā „Vīgneru Ernesta institūts“, sadarbībā ar vienu no Latvijas augsto tehnoloģiju flagmaņiem - kompāniju  „Z-Light”

 

Biļetes – 8.00 eiro – 15.00 eiro. Biļešu iepriekšpārdošana - kultūras namā.

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.