18.06.2021
No 23. līdz 27. jūnijam piedalies auto foto spēlē "Jāņu plezīrs Vijciemā"

Vijciema tautas nams no šī gada 23. līdz 27. jūnijam organizē aizraujošu auto foto orientēšanās spēli „Jāņu plezīrs Vijciemā”. Vadoties pēc dotiem attēlu fragmentiem, Vijciema pagastā ir jāmeklē un jānofotografē konkrētie objekti.

 

Foto spēle ir lieliska iespēja jautri pavadīt laiku gan Vijciema viesiem, gan vijciemiešiem, kuri grib pārbaudīt savas zināšanas par pagastu.

 

Spēle ļauj aktīvi pavadīt laiku svaigā gaisā. Dalībnieki paši nosaka objektu skaitu un secību kādā atrast attēlos redzamās vietas, līdz ar to  spēle ir pieejama gan ģimenēm ar bērniem, gan pieaugušajiem, gan senioriem. Tā kā starp objektiem ir vairāki kilometri, ērtāk tos ir apmeklēt ar auto, bet to var izdarīt arī velobraucēji un pārgājienu cienītāji.

 

Kā piedalīties?

1. Atrodi fotogrāfijās attēlotos fragmentus,

2. Nobildē tos,

3. Iesūti objekta attēlus uz WhatsApp 29386820,

4. 3 laimīgie saņems pārsteiguma balvas.

 

Kas nepieciešams?

- fotokamera vai telefons ar fotografēšanas iespēju;

- spēles uzdevuma lapa ar 20 meklējamajiem attēliem.

 

Lai spēlētu foto spēli nepieciešama uzdevumu lapa, kuru var lejupielādēt digitāli no Valkas novada mājas lapas, Facebook  Vijciema tautas nama lapas,  vai to saņemt visiem pieejamajā pasta kastītē pie Vijciema pagasta pārvaldes durvīm, Dalderos, Vijciema pagastā.

 

Uzdevumu lapā ir 20 dažādi objektu fragmenti, bez paskaidrojumiem, kur tie uzņemti. Tie var būt pieminekļi, sienu zīmējumi, ēku daļas vai kādas citas interesantas detaļas.

 

Spēles dalībniekiem uzdevums ir saprast, kur katrs fotoattēla fragments tapis, jāatrod konkrētā vieta, jānofotografē tā un jāiesūta Vijciema tautas namam uz mobilo tālruni +371 29 386820, izmantojot mobilo aplikāciju WhatsApp līdz 28. Jūnijam.

 

Spēlē var piedalīties ar visiem atrastiem punktiem vai tikai dažiem. Vienīgais nosacījums, ka tie būtu jāsūta no viena un tā paša telefona numura, nosauc savas komandas vadītāja vārdu.

 

Rezultāti un apbalvošana

Dalībnieku rezultāti tiks publicēti 28. jūnijā Valkas novada mājaslapā un Vijciema tautas nama Facebook lapā. 3 veiksmīgakie tiks arī pie pārsteiguma balvām (dāvanu kartes veikalā “Valdis” 10 eiro vērtībā) no Vijciema tautas nama.

 

Lai veicas!

 

 

Informāciju sagatavoja:

Vita Bērziņa,

Vijciema tautas nama vadītāja

 


Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.