08.05.2018
Aicina uz Sudraba laimes karotīšu svētkiem

Gaidām pavasari, gaidām skaisto ziedēšanu un arī nu jau tradicionālo STARPTAUTISKAJAI ĢIMENES DIENAI VELTĪTO PASĀKUMU – SUDRABA LAIMES KAROTĪŠU SVĒTKUS iepriekšējā gadā dzimušajiem mūsu novada bērniem. 

 

Uz pasākumu, kas notiks Valkas pilsētas kultūras namā 12. MAIJĀ, ir izsūtīti ielūgumi novada ģimenītēm, kuras 2017. gadā piedzīvojušas brīnišķīgo notikumu - bērniņa piedzimšanu! Būs priekšnesumi, pašvaldības dāvana – sudraba karotīte ar novada ģerboni un bērna vārdiņa gravējumu, visu 2017. gadā dzimušo bērnu un viņu vecāku kopbilde, ģimeņu fotografēšanās svētku šūpolēs!

 

12. maijā Valkas novada Dzimtsarakstu nodaļa par godu Starptautiskajai ģimenes dienai organizē arī nu jau tradicionālo BEZMAKSAS SVINĪGO LAULĪBU CEREMONIJU DIENU. Šī iespēja  paredzēta pāriem, kuri nevēlas vai nevar atļauties rīkot lielas kāzas ar daudziem viesiem, bet svinīgo brīdi grib pavadīt tikai ar saviem vedējiem un vistuvākajiem cilvēkiem. Pieteikšanās šīgada ceremonijām gan jau beigusies, bet skaidri zināms, ka arī nākamgad rīkosim šādus svētkus.

 

Tuvāka informācija par šiem pasākumiem Valkas novada Dzimtsarakstu nodaļā Beverīnas ielā 3, Valkā, vai pa tālruņiem 64781556, 64781557.

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Māra Zeltiņa,

Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.