21.05.2018
Aicina pievienoties akcijai "Simtgades svētceļojums.100 dienas lūgšanā par Latviju"

Atzīmējot mūsu valsts simtgadi, laikā no 6. maija līdz 13.augustam notiek 100 dienu ilgs svētceļojums, kurš sākās un beigsies Aglonā, un iet visapkārt Latvijas robežai. No 30. maija līdz 2. jūnijam svētceļnieki mēros Valkas novada ceļa posmu – no Zvārtavas līdz Kārķu pagastam.

 

 

Svētceļojumam aicināti pievienoties dažādu konfesiju kristieši, dažādu vecumu cilvēki, arī tie, kuri ceļam var atvēlēt tikai vienu nedēļu vai dienu. Tie, kuri veiks visu ceļu, pavisam kopā plānots noiet aptuveni 1800 kilometrus. 1. jūnija vakarā svētceļnieki ieradīsies Kārķos un šeit arī nakšņos. Šīs akcijas idejas autors un pasākuma organizators priesteris Arnis Maziļevskis,  atzīst: “Līdzās valsts simboliem  – karogam, ģerbonim – mēs esam izvēlējušies savas valsts himnu „Dievs, svētī Latviju”.  Šie Baumaņu Kārļa vārdi tiek izdziedāti un izteikti lūgšanā ikvienā Latvijai nozīmīgā notikumā. Ar kopīgu lūgšanu mēs varam izlūgt to, lai Latvija ir svētīta un garīgi brīva zeme. Ar izstrādāto maršrutu, ieplānotajām pieturvietām un veicamajiem attālumiem iepazīties iespējams vietnē www.svetcelojums100.lv”.

Trešdien, 30.maijā, plkst.19.00 priesteris Arnis Maziļevskis aicina valcēniešus un ikvienu interesentu tikties ar svētceļniekiem Valkas Lugažu ev.lut.baznīcā.

Piektdien, 1.jūnijā plkst.18.00 priesteris Arnis Maziļevskis aicina kārķēniešus un   ikvienu interesentu tikties ar svētceļniekiem Kārķu Tradīciju salā. Būsiet gaidīti!

                                  

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.