14.03.2018
Aicina apmeklēt starptautisko teātra koncertu "Čigānu mūzikas virpulī"

2018.gada 16.martā plkst.19.00 Valkas pilsētas kultūras namā  notiks Starptautiskais teātra koncerts „Čigānu mūzikas virpulī”.

 

Koncertā piedalīsies dzīvās mūzikas orķestris “Giunter Light Orchestra” (Vācija), solisti – zelta balss īpašnieki Ištvans Kvik (Lietuva), Roze Coldaros (Zviedrija), Aļona Mihaja (Ukraina) , ģitāras virtuozi Artūrs Sabilo (Lietuva) un Armans Isojan (Armēnija), kā arī perkusiju meistars Viktors Krasovskis (Baltkrievija). Šo koncertu veidojis populārais mūzikas producents Viktoras Prapras ( Lietuva ), kurš 2015. un 2016. gadā iepazīstinājis mūs ar mūzikliem “Čigānu Barons” un “Čigānu Princese”, kas ar lieliem panākumiem notika visā Latvijā.

 

Koncertu „Čigānu mūzikas virpulī” veidos dziesmas, dejas un mūzikas “fiesta”, kurā apvienoti pasaules skaistākie skaņdarbi, kas savaldzinājuši cienītāju sirdis visā Eiropā un tiks izpildīti čigānu, krievu un latviešu valodā (zelta dziesma ”Paldies Tev, draugs”). Neierasto ainu uz skatuves pavadīs vēl neredzēti labs noskaņojums, jo izpildītāji tā aizraus publiku, ka skatītājiem būs grūti mierīgi nosēdēt savās vietās .

 

Izpildītāji vedīs līdzi 30 dažādus tērpus, 5 tonnas krāsainu dekorāciju, specefektu un gaismas tehnikas.

 

Nepalaidiet garām iespēju apmeklēt šo brīnišķīgo pasākumu! Labs noskaņojums garantēts!

 

Biļetes par 11,13 un 15 eiro nopērkamas Valkas pilsētas kultūras namā, www.bilesuparadize.lv , Biļešu paradīzes kasēs.

 

Informāciju sagatavoja:

Valkas pilsētas kultūras nama

Direktora vietniece

Līga Pandalone

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.