14.05.2019
9. jūnijā koncerts "Es šonakt būšu laimīgs" Valkas pilsētas kultūras namā

9.jūnijā plkst.18.00 Valkas pilsētas kultūras namā Baiba Sipeniece – Gavare, Uldis Marhilēvičs un Normunds Jakušonoks ielūdz uz koncertspēli "Es šonakt būšu laimīgs!"

 

Katrs kādreiz TV ir skatījies populāro koncertspēli "Dziesmu duelis", kopā ar komandām centies uzminēt "paslēpto" dziesmu. Citreiz tas šķitis ļoti viegli, citreiz – grūtāk, bet vienmēr - aizraujoši un jautri.

 

Šī gada 9. jūnijā, Valkas pilsētas svētku ietvaros, beidzot noskaidrosies, kurā Valkas novada pagastā ir skaļākās balsis, azartiskākie dziedātāji un dziesmu vārdu zinātāji! Valkas pilsētas, Ērģemes, Kārķu, Valkas, Vijciema un Zvārtavas pagasti, kopā 6 komandas, katrā pa 4 pārstāvjiem, pusotras stundas laikā noskaidros novada vismuzikālāko pašvaldību. Dziedātprasme būs jāapliecina arī koncerta apmeklētājiem, jo atraktīvā pasākuma vadītāja Baiba Sipeniece – Gavare pārbaudīs arī koncerta apmeklētāju muzikalitāti. Būs balvas, pārsteigumi, līdzi jušana, emocijas un smiekli!


„Tas būs skaists un krāšņs koncerts, kurā labs garastāvoklis un pozitīvas emocijas garantētas!" sola Baiba, piebilstot: „Šajā koncertā ar dziesmu spēles elementiem uz skatuves satiksies lieliskas komandas. Mūsu galvenā vēlme: lai ikviens koncertu varētu baudīt ģimenes lokā vai kopā ar draugiem, klausoties un izdziedot sirdij tuvas un mīļas dziesmas un ne velti šī vakara devīze ir „Es šonakt būšu laimīgs!", kas tapusi, pārfrāzējot dziesmu „Es šodien būšu laimīgs!"."

„Tas, ka mēs - Baiba, Marhils un es - pēc ilgiem laikiem atkal būsim kopā, ir tāds notikums, kas noteikti jāredz, jo šāda iespēja gadās tikai vienu reizi vairākos gados," ir pārliecināts mūziķis Normunds Jakušonoks. „Koncertspēle būs lieliska iespēja satikties ar cilvēkiem, kas mīl mūziku un dziesmas, kuriem pašiem patīk dziedāt un izklaidēties." Mūziķis atzīst, ka cer un gaida publikas iesaistīšanos un līdzdziedāšanu: „Manuprāt, šī koncertspēle būs dziedāšanas kulminācija, kad līdzi dziedāt varēs visi, jo dziesmas būs pietiekami pazīstamas un līdzi dziedamas. Domāju, ka tas būs labs piedzīvojums gan mums, gan visiem klausītājiem!"
 

Arī mūziķis Uldis Marhilēvičs ir patiesi gandarīts par to, ka šajā koncertspēlē viņš sastapsies ar Baibu Sipenieci-Gavari un Normundu Jakušonoku: "Piedāvājums vadīt šo dziesmu spēli radīja prieku un līksmību, jo mums visiem trim vienmēr kopā ir patiešām fantastiski jautri. Domāju, ka tas ir galvenais iemesls, lai satiktos ar cilvēkiem, kuri arī vēlas vakaru pavadīt priecīgi un laimīgi."

 

„Mums Latvijā nav daudz tādu koncertspēļu, kurā tu kā skatītājs varēsi dziedāt līdzi lielākajai daļai dziesmu. Protams, ir atsevišķi mākslinieki, kuru daiļradi tu pārzini un vari dziedāt līdzi viņu dziesmām, bet tavs laulātais draugs klusē, jo vienkārši izbauda mūziku. Savukārt šo koncertspēli veidosim tā, lai varētu dziedāt līdzi visi, kuri vēlas, un kas gan var būt labāks par iespēju iet uz koncertu izdziedāties no sirds?" ir pārliecināta koncertspēles „Es šonakt būšu laimīgs!" režisore Aija Strazdiņa un smejoties piebilst: „Ja būs vēlme palīdzēt savai komandai atminēt dziesmu, to varēs darīt. Tāpat arī varēs celties kājās un dejot, ja radīsies tāda vēlēšanās. Vēlamies šo pasākumu pārvērst par īstiem svētkiem - par koncertu ar pievienoto vērtību!"

 

Biļetes - Valkas pilsētas kultūras namā, Biļešu paradīzes kasēs un www.bilesuparadize.lv

 

Informāciju sagatavoja:

Valkas pilsētas kultūras nama

Direktora vietniece

Līga Pandalone

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.