03.05.2022
11. jūnijā Valkas brīvdabas estrādē folkbalets "Cik Saules mūsos"

Sestdien, 11. jūnijā plkst. 21.00 Valkas pilsētas brīvdabas estrādē folkbalets “Cik Saules mūsos”.

 

Folkbaleta "Cik Saules mūsos" izrādes saturiskā vēstījuma centrā būs mūsdienu cilvēka sastapšanās ar seno latviešu dievību – Saules, Mēness un Pērkona – pasauli.

 

Deju izrādi veidojuši Latvijā labi zināmi un augsti novērtēti jomas profesionāļi: laikmetīgās un mūsdienu dejas horeogrāfi un dejotāji Liene Grava un Reinis Rešetins, virtuozais mūziķis un komponists Kārlis Auzāns, literatūrzinātniece un scenāriste Lita Silova, režisors un videomākslinieks Roberts Rubīns, kostīmu māksliniece Ilze Vītoliņa un DA "Daiļrade” mākslinieciskā vadītāja Iveta Pētersone-Lazdāne.

 

Ir vairāki priekšnosacījumi, kāpēc šo deju izrādi mēs varam saukt par unikālu. Pirmkārt, pateicoties dejotāju un radošās komandas neatlaidībai, tā ir spējusi ieraudzīt dienasgaismu pat tik sarežģītos apstākļos, kādos dzīvojam šodien. Šo mītisko stāstu izdejos vairāk nekā 70 dejotāju. Skatītājiem būs iespēja piedzīvot pirmo latviešu folkbaleta viencēliena izrādi ar oriģinālmūziku.

 

Biļetes iepriekšpārdošanā var iegādāties Valkas pilsētas kultūras nama kasē katru darba dienu no plkst. 9.00 līdz 17.00, “Biļešu paradīze” kasēs un www.bilesuparadize.lv.

 

Bērniem līdz 10 gadu vecumam vecāka pavadībā ieeja bez maksas.

 

Biļete maksā 5 eiro.

 

Informāciju sagatavoja:

Aivars Ikšelis,

Valkas pilsētas kultūras nama direktors

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.