26.07.2017
Valkas pilsēta uzņems Baltijas bērnu un jauniešu orķestra dalībniekus

Ar Valkas novada domes atbalstu, Valkas pilsēta laikā no 2017.gada 13.augusta līdz 19.augustam uzņems Baltijas bērnu un jauniešu orķestra dalībniekus.

  

Bērnu un jauniešu simfoniskais orķestris dibināts pirms četriem gadiem Igaunijā, iekļaujot tajā talantīgos bērnus no vairākām Igaunijas pilsētu mūzikas skolām. Pirms diviem gadiem orķestrim pievienojās septiņi dalībnieki arī no Latvijas. Šogad dalībnieku starpā iekļausies arī vairāki bērni no Lietuvas, tā izveidojot starptautisku  Baltijas valstu  bērnu un jauniešu  simfonisko orķestri.

 

Orķestra diriģente ir Tallinas mūzikas vidusskolas vijoles skolotāja Raeli Florea.

 

Nometnes laikā paredzēti orķestra mēģinājumi, kā arī vairāki publiski pasākumi iedzīvotājiem:

  • labdarības koncerts sadarbībā ar Latvijas Sarkano Krustu Sedas sociālās aprūpes centrā;
  • orķestra prezentācija Valkas pilsētas skvērā uz Raiņa un Rīgas ielas stūra;
  • orķestra brīvdabas priekšnesumi Siguldas un Turaidas pilsētās 18.augustā;
  • noslēguma koncerts Valkas pilsētas kultūras namā 19.08.2017 plkst. 18:00, kurā paredzēta arī Valkas J.Cimzes mūzikas skolas dalībnieku piedalīšanās.

 

Atbildīgā un pilnvarotā persona no Latvijas puses par orķestra nometni – Konstantīns Rezņikovs, tālr. +37129463322, no Igaunijas puses – Hans Soosaar, tālr. +3725205326.

 

Priecāsimies redzēt visus klasiskās simfoniskās un garīgās mūzikas mīļotājus noslēguma koncertā Valkas kultūras namā sestdien, 19.augustā plkst. 18:00!

 

Informāciju sagatavoja:

Konstantīns Rezņikovs,

Orķestra menedžeris Latvijā

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.