14.08.2014
Valkas novadā notiek unikāls piedzīvojumu pārgājiens “Nesēdi mājās!”

Pārgājiens norisinās no 13. – 17. augustam, tas iesākās Valkā, bet noslēgums paredzēts Kārķos.

“Pārgājiena mērķis ir veicināt jauniešu fizisko attīstību, popularizēt aktīvu un veselīgu dzīvesveidu un lietderīgi pavadīt brīvo laiku. Katru dienu tiks mērots noteikts attālums ar kājām, apskatot interesantas novada lauku teritorijas, pašiem gatavojot maltītes un veicot dažādus uzdevumus gan grupās, gan individuāli”, informē Valkas novada jaunatnes lietu speciāliste Ilze Krastiņa.

 

Vakar pārgājiens iesākās pie Bērnu un jauniešu centra “Mice”, kur visi vienojās kopīgā foto ar jauniem dizaina aģentūras “Minty” krekliņiem.

 

Šodien sazinājāmies ar Sporta un jaunatnes daļas vadītāju Kristīni Karoli, kura pavada jauniešus aizraujošajā pārgājienā. “Visi ir veseli, paēduši un jau ļoti sadraudzējušies”, stāsta Kristīne. “Šodiena iesākās ar peldi Bērzezerā, šobrīd apmeklējam Ērģemes pilsdrupas, bet tālāk ceļš vedīs jau uz Turnu. Viss norit lieliski.”

 

Dalība pārgājienā ir bez maksas. Pārtika un teltis tiks nodrošinātas no organizētāju puses. Jauniešiem ir jāparūpējas par ērtiem apaviem, apģērbu, guļammaisu un mugursomu, kurā būs jānes daļa no kopējā pārtikas daudzuma.

 

Cerams, ka pārgājiens būs jauna, brīnišķīga tradīcija novadā un izskatās, ka tā būs!

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.