22.11.2014
Valkas jaunieši spēlē spēli „Es mīlu tevi, Latvija!”

 21. novembrī Valkas Jauniešu birojā norisinājās spēle „Es mīlu tevi, Latvija!”. Spēlē piedalījās 13 jaunieši un pārliecinoši uzvarēja komanda „Čiekuri”, kuri pārspēja komandu „Asfalts” ar 76 punktu pārsvaru.

 

 Spēles laikā jauniešiem līdzīgi kā TV3 šovā bija jāatbild uz jautājumiem par latviešu kino, jāatpazīst dziesmas un jāstāsta par novadniekiem - Jāni Cimzi un Viju Upmali. Interesants izvērtās uzdevums ar personību minēšanu un uzdevums „Vairāk/mazāk”. Komanda „Asfalts” ar komandas kapteini Eduardu Visocki kopvērtējumā piekāpās komandai „Čiekuri”, kuras komandas kapteinis bija Aivars Rullis.

 

 Jaunieši atzina, ka spēle bijusi interesanta un uzdevumi tiešām bijuši kā no TV3 šova. Lai gan punktu atšķirība abām komandām bija ievērojama - 96 pret 20, tomēr beigās uzvarēja draudzība un abu komandu dalībnieki balvās ieguva biļetes uz basketbola spēli Valgā un pildspalvas ar Valkas novada simboliku.

 

 Atgādinām, ka 27. novembrī plkst. 18:00 Jauniešu birojā notiks „Izaicinājums pilsētā”, kas ir pēdējā aktivitāte patriotiskā mēneša ietvaros. Tā būs spēle komandās ar došanos pilsētā un stāšanos pretī pretinieku sarūpētajiem izaicinājumiem. Aicināts ikviens interesents vecumā no 13-25 gadiem.

 

 Informāciju sagatavoja: Līga Mežule, Brīvā laika organizatore Valkas Jauniešu birojā

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.