17.04.2018
Tikšanās ar jauniešiem par jaunatnes lietām

2018. gada 15. martā Valkas novada multifunkcionālajā jaunatnes iniciatīvu centrā notika tikšanās ar jauniešiem dažādām vecuma grupām. Pasākuma mērķis bija sniegt informāciju par jaunatnes lietām, ERASMUS+, informācija par projektiem, jauniešu iespējām un par iegūto pieredzi un zināšanām studiju vizītes “Democracy Reloaded” ietvaros iegūto, Portugālē.

 

Pasākums bija apmeklēts diezgan kuplā pulkā, kur jaunieši vēlējās noskaidrot un izzināt iespējas gan nākotnē pēc skolas beigšanas, gan tagad. Ļoti liela interese bija projektiem, kā par tiem var uzzināt, kas notiek tālāk, kāda ir projektu izstrādes gaita un tml.

 

Attiecībā uz ERASMUS+ tika skaidrots, kas tas tāds ir, ko tas dod un kā izmantot visas iespējas, lai gūtu pieredzi, attīstītu valodu prasmes un galu galā arī iespēja iegūt jaunus draugus un paziņas ārpus valsts robežām.

 

Tikšanās noslēgumā Inga Aleksejeva pastāstīja par savu dalību studiju vizītes ietvaros “Democracy Reloaded”, Portugālē, kur pasākuma mērķis bija pašvaldību un jaunatnes darbinieku pieredzes apmaiņa, iesaistot jauniešus vietējās politikās un lēmumu pieņemšanā.

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.