06.03.2019
No Latvijas skolu Ziemas Olimpiskā festivāla mājās pārved sudrabu!

Šī gada 1. un 2. martā Ērgļos un Viešūra kalnā notika Latvijas skolu Ziemas Olimpiskais festivāls (Ziemas festivāls), kas ir lielākās Latvijas skolēnu sacensības ziemas sporta veidos.

Ziemas festivāls kopā pulcēja vairāk nekā 1200 skolēnu no 139 skolām, tai skaitā šogad pirmo reizi debitēja Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija. 

 

Divu dienu garumā 5. - 12. klašu jaunieši sacentās 13 disciplīnās – biatlonā, distanču slēpošanā, frīstaila slēpošanā un snovbordā, hokejā, 3 x 3 hokejā, kalnu slēpošanā, kērlingā, ragaviņu braukšanā, snovbordā, slidošanā, ziemas orientēšanās sportā, lielajā skolu stafetē. 

 

Valkas Jāņa Cimzes ģimnāziju pārstāvēja 8 skolēni - Linda Zirne, Kitija Luīze pelēce,Marta Šaicāne, Sabīne Lotiņa,Ralfs Irbe, Tomass Melbārdis, Deivids Grims, Jānis Jaunslavietis un līdzi devās arī sporta skolotājs Andris Dainis.

 

Ļoti labus rezultātus sacensībās uzrādīja meitenes, kuras iekļuva pusfinālā, bet līdz pašam finālam pietrūka tikai daži centimetri!

Cīņa par medaļām notikus visnotaļ saspringti, to pierāda skaitļi - slidošanas stafetē, 2. grupas komanda tikai par 3 sekundes simtdaļām atpalika no 3. vietas, bet 1. grupas komanda, kura startēja 4x111 m stafetē uzrādot ļoti labus rezultātus, godam izcīnīja sudraba medaļu. 

 

 

Sporta skolotājs A.Dainis un skolēni atzinīgi novērtē Ziemas festivāla organizētību un pasākuma kvalitāti. Gūtie panākumi Latvijas skolu Ziemas Olimpiskajā festivālā ir kā motivācija ņemt dalību arī nākamgad un pārvest mājās zelta medaļas!

 

 

Medaļu kopvērtējums 

Ziemas festivāla 1. diena Ērgļos

Ziemas festivāla 2. diena un noslēgums

 

 

Izmantotie resursi:

www.lsfp.lv

 

 

Informāciju sagatavoja:

Valkas novada domes

Elektronisko plašsaziņas līdzekļu speciāliste

Dace Pūce

 

 

 

 

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.