14.01.2019
Re:TV aicina vidusskolēnus piedalīties televīzijas spēlē “Vides erudīts”
Spēles apraksts : 
 Kopā erudīcijas spēlē varēs piedalīties 27 komandas - katrā komandā divi dalībnieki. Spēle norisināsies vairākos posmos - 9 ceturtdaļfināli, 3 pusfināli un 1 fināls (kopā 13 spēles). Katrā spēlē skolēniem būs jāatbild uz 16 jautājumiem, kurus uzdos raidījumu vadītājs Māris Olte - par dabas un bioloģisko daudzveidību, klimata pārmaiņām un iespējām tās ierobežot, atbildīgu vides un dabas resursu izmantošanu. Tāpat skolēniem spēles laikā būs arī praktiskie uzdevumi. Spēles sauklis ir “Domā līdzi!”  
 
 
Filmēšanas laiks un vieta: 
Spēles “Vides erudīts” filmēšanas process notiks jau februāra beigās Dabas un tehnoloģiju parkā “URDA” ("Stūri", Daibe, Stalbes pagasts, Pārgaujas novads) 
 
 
Pieteikšanās un dalībnieku atlase:  
  Katrai komandai pašiem jāizveido video (60 līdz 90 sekundes), kurā abi dalībnieki iepazīstina ar sevi un savu pārstāvēto skolu un demonstrē, kā viņi praktizē videi draudzīgu dzīvesveidu . Iesniegtie video tiks demonstrēti arī Re:TV ēterā. 
 
  !!! Video, tālruņa numuru, komandas dalībnieku un atbildīgā pedagoga vārdus, pārstāvētās skolas nosaukumu un adresi sūtiet uz e-pastu videserudits@retv.lv līdz 27. janvārim! 
 

Balvas: 
Visas 27 komandas saņems veicināšanas balvas, savukārt finālisti saņems arī kādu no trim galvenajām balvām: 1. vieta – izglītojošs brauciens uz Somiju 4 personām, 2. vieta – 3. vieta - vides izglītības ekskursijas pa Latvijas dabas takām .
 
 
 
 
Sīkāka informācija pieejama mājaslapā : http://www.retv.lv/vides-erudits
 
 
 
 
 
Vides erudits Olte pieteikums v1.png
Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.