14.08.2014
Piedāvā apmācības Vidzemes reģiona jauniešiem

Ja Tev ir ideja, kuru vēlies īstenot, bet nezini kā, VAI, ja vēlies būt radošs un radīt inovatīvas idejas, un tās arī attīstīt, tad piedalies Vidzemes reģiona jauniešu neformālās izglītības apmācībās “Radošums ir ledlauzis”! Apmācības notiks divās daļās:1. daļa - 2014. gada 12.-14. septembris, viesu nams „Ezernieki”, Augšlīgatne, Līgatnes novads un 2.daļa – 2014. gada 21.-23. novembris, viesu nams „Mīlmaņi”, Gulbenes novadā  Pieteikšanās termiņš - 2014. gada 1. septembris!

Apmācību mērķis: veicināt jauniešu radošumu, iedrošināt tos būt uzņēmīgiem un radīt jauniešos pārliecību par savām idejām un spējām tās īstenot.

Apmācību uzdevumi:

  • dot iespēju un radīt telpu jauniešiem būt radošiem un aktīviem;
  • sniegt atbalstu un instrumentus savu ideju izstrādei un īstenošanai;
  • veicināt sadarbības veidošanos ar citiem tā paša reģiona jauniešiem;
  • attīstīt ideju īstenošanai nepieciešamās plānošanas, sadarbības un vadības prasmes.

Dalībnieku profils: 22 Vidzemes reģiona jaunieši, kuri vēlas attīstīt savas idejas un radošās prasmes Apmācības vadīs: Elīna Ķempele un Māris Resnis Apmācības notiks divās daļās, katru reizi pilnas 3 dienas, tāpēc svarīgi, lai Tu varētu piedalīties apmācību abās daļās un visas dienas! Piesakoties apmācībām, Tu apstiprini, ka varēsi piedalīties abās daļās. Apmācības ir BEZ MAKSAS! Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra ar Latvijas un Šveices sadarbības programmas atbalstu sedz uzturēšanās, ēdināšanas un apmācību izdevumus. Ceļa izdevumi uz apmācību norises vietu gan jāsedz Tev pašam/-ai. Pēc apmācībām Tu saņemsi apliecinājumu par dalību!

Piesakieties, aizpildot anketu elektroniski: http://ejuz.lv/raddom līdz 1. septembrim! Rezultāti tiks paziņoti visiem personīgi līdz 2014.gada 3.septembrim. Ja rodas jautājumi vai nepieciešama papildus informācija, lūdzu, raksti vai zvani – Aija Strazda, tālr.: 67336653/27071252/ aija[punkts]strazda[uz]redcross[punkts]lv

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.