20.05.2014
Festivālā “Roka nakts” piedalīsies leģendārās grupas “Pērkons” un “Monro”

7.jūnijā plkst.18.oo Valkas brīvdabas estrādē aicina visus roka mīļotājus. Pasākumā uzstāsies grupas “Metsatöll”, “Defeatem” un “Revolver” no Igaunijas, “Nitroforce 9” no Somijas, spēlēs latviešu grunge mūzikas veterāni “Mary Jane”, kā arī īpašie viesi – Latvijas leģendārās grupas „Pērkons” un „Morno”. Tāpat kā pagājušajā gadā, pasākumu atklās BJMK Rokskolas audzēkņu koncerts.

 

“Šis pasākums ir ievērojams ar to, ka to organizē kopīgi latvieši un igauņi, un faktiski tas ir vienīgais mūzikas festivāls, ko abas nācijas organizē kopā. Protams, mēs uzsvaru liekam uz smago mūziku, bet šogad ir arī jauninājums, ka ir elektronikas telts, un mēs būtībā gribam parādīt to, ka roks nav tikai klasiskā izpratnē „roks”, bet roks ir vispār brīvība,” saka pasākuma organizators, grupas “Mary Jane” līderis Ernests Lībietis.

 

Nenokavē un pērc iepriekšpārdošanā lētāk biļetes uz vasaras roka festivālu “Roka nakts”! Biļetes var iegādāties biļešu servisa kasē. Iepriekšpārdošanā biļetes maksās 7 eiro, grupu biļetes no 10 cilvēkiem – 5 eiro no cilvēka, ģimenes biļete (2 pieaugušie + 2 bērni vecumā no 12-17 gadiem – 20 eiro, bērniem līdz 12 gadu vecumam ieeja bez maksas. Pasākuma dienā biļetes maksās jau 10 eiro. Būs arī telšu pilsētiņa – 1 eiro par telts vietu, bet tiem, kuri gribēs pasākuma teritorijā novietot savu auto par stāvvietu būs jāmaksā 4 EUR.

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.