14.10.2014
Notiks pirmais Valkas novada jauniešu forums

2014. gada 29. un 30. oktobrī Valkā, Semināra ielā 27 notiks “Pirmais Valkas novada jauniešu forums”. Foruma galvenais mērķis ir veicināt pagastos un pilsētā dzīvojošās jaunatnes mijiedarbību un līdzdalības paaugstināšanu, iesaistot viņus sabiedriskajos procesos un Valkas novada izaugsmes veicināšanā, jauniešu politikas veidošanā un diskusijās par viņiem pašiem aktuāliem jautājumiem.

Forumā aicināti piedalīties novadā dzīvojoši, strādājoši, vai ar novadu saistīti jaunieši, tāpat forumā piedalīsies Valkas novada domes deputāti, pašvaldības darbinieki, uzņēmēji, izglītības iestāžu pārstāvji, NVO pārstāvji, kaimiņu novadu jaunatnes politikas virzītāji un citi interesenti.

Tā būs iespēja jauniešiem sadarboties, apmainīties ar viedokļiem un pieredzi, izskatīt svarīgākos problēmjautājumus un kopīgiem spēkiem rast potenciālus risinājumus.

Foruma dalībnieki tiks iedrošināti nākt klajā ar priekšlikumiem jauniešu dzīves kvalitātes uzlabošanai novadā un Valkas novada izaugsmei kopumā.

Divu dienu foruma programma iekļaus – diskusijas, prezentācijas, darbu grupās, ideju darbnīcu un priekšlikumu izstrādi, ko iesniegt Valkas novada pašvaldībai. Būs arī saliedējošas un izklaidējošas aktivitātes.

Mērķauditorija: jaunieši vecumā no 13-25 gadiem (tie, kas mācās vai studē, strādā vai nestrādā un ir saistīti ar Valkas novadu, jo īpaši aicinu pieteikties jauniešus no pagastiem). Foruma dalībnieku skaits ierobežots!

Sīkāka informācija un pieteikšanās rakstot uz jaunatne[uz]valka[punkts]lv vai pa tālr. 29472781

Forumu organizē biedrība “Atbalsts Valkai” sadarbībā ar Valkas novada domi.

Projekts atbalstīts konkursā “Pilsoniskās sabiedrības iniciatīvas Vidzemē”, to finansiāli atbalsta Valmieras novada fonds un Kultūras ministrija. Projekta īstenotājam piešķirtais finansējums ir EUR 1529,60.

Informāciju sagatavoja Jaunatnes lietu speciāliste Ilze Krastiņa

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.