31.07.2014
Noslēgušies vasaras turnīri Valkas Jauniešu birojā

Vasaras pirmajā pusē Valkas Jauniešu birojā teju katru dienu norisinājās liela rosība. Biroja apmeklētāju pulcējās, lai sacenstos trijos dažādos vasaras turnīros galda spēlēs – novusā, galda tenisā un ‘duraka’ kāršu spēlē. Katram no šiem veidiem bija pieci posmi, kuros jauniešu ne tikai sacentās, lai iegūtu balvas katrā posmā, bet arī vāca kopvērtējuma punktus, lai cīnītos par titulu ‘Jauniešu biroja čempions’.

 

Katrā posmā zaudētājs nebija neviens, jo par dalību tika piešķirts vismaz viens punkts kopvērtējumā. Katra posma uzvarētājs ieguva 6 punktus kopvērtējumā, 2.vieta 5 punktus, 3. – 4, 4. – 3, 5. – 2, bet pārējie 1 punktu. Kopā bija iespējams iegūt maksimums 30 punktus. Turnīri sākās jūnija sākumā un noslēdzās jūlija vidū. 30.jūlijā turnīru labākie spēlētāji pulcējās uz kopēju apbalvošanu. Pilni turnīru rezultāti atrodami vietnē http://tiny.cc/turniiri . "Duraks" bija visapmeklētākais no galda spēļu veidiem, jo sacensību laikā savu laimi kārtīs izmēģināja 38 Valkas jaunieši. Šeit bija arī vissīvākā cīņa un pierādījās fakts, ka kāršu spēle – tā ir laimes spēle. Cīņa par pirmajām vietām bija ļoti līdzīga un uzvarētāji bija jānoskaidro tikai savstarpēju pārspēļu laikā.

 

Top5 no 38 spēlētājiem "durakā":

Vieta Vārds Punkti kopvērtējumā
1 Vladislavs Ņikiforovs 13 (ar pārspēli)
2 Germans Ļebezovs 13 (ar pārspēli)
3 Emīls Dubļāns 12 (ar pārspēli)
4 Juris Jančevskis 12 (ar pārspēli)
5 Daina Kārkliņa 11

Novuss arī bija ļoti apmeklēts, bet, atšķirībā no "duraka", tajā jau pašā sākumā izvirzījās noteikti  līderi, kas nostiprināja savu pārsvaru un par pirmajām vietām cīnijās savā starpā. Kopumā novusā piedalījās 30 Valkas jaunieši.

Top5 no 30 spēlētājiem novusā:

Vieta Vārds Punkti kopvērtējumā
1 Vladislavs Ņikiforovs 22
2 Daina Kārkliņa 20 (ar pārspēli)
3 Artis Veinbergs 20 (ar pārspēli)
4 Emīls Dubļāns 17
5 Regnārs Palejs 6

Galda teniss būdams salīdzinoši sarežģītāks sporta veids kā pārējie jauniešu biroja vasaras turnīrā spēlētie, piesaistīja arī vismazāko dalībnieku skaitu. Lai gan arī šeit no paša sākuma bija manāmi līderi, galda tenisā piedalījās ne tikai šīs spēles pratēji, bet arī tādi, kas to vēlējās izmēģināt. Kopā galda tenisā piedalījās 24 spēlētāji.

 

Top5 no 24 spēlētājiem galda tenisā:

Vieta Vārds Punkti kopvērtējumā
1 Kristaps Polakens 28
2 Emīls Dubļāns 23
3 Rūdolfs Daniels 17
4 Regnārs Palejs 11
5 Dainis Mašņikovs 8

Katra posma uzvarētāji sāņēma dažādas balvas. 5 nedēļu laikā jauniešu dāvanās ieguva gan badmintona komplektus un Ādažu čipšus, gan austiņas un domino komplektus, gan Snickers šokolādītes un citas vērtīgas balvas. Kopvērtējuma uzvarētājus gaidīja īpaši viņiem veidoti Valkas Jauniešu biroja čempionu krekli, kā arī pulksteņi, usb flash atmiņas un citas balvas otro un trešo vietu ieguvējiem. Talkā nāca un Valkas Jauniešu birojam balvu sagādāšanā palīdzēja biedrība ‘’Gadsimtu Griežos’’. Biedrības mājaslapā http://www.gadsimtugriezos.lv var iepazīties ar biedrības mērķiem un tās veikumu. Nelielas dāvaniņas sagādāja arī Valkas Tūrisma informācijas birojs.

Jauniešu birojā norisinājušies vasaras spēļu turnīri
Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.