21.11.2014
Latvijas Jaunatnes Padome aicina jauniešus iesaistīties pasākumu organizēšanā

Jaunieši, kuri vēlas iegūt darba pieredzi nacionālu un starptautisku jauniešu pasākumu un jauniešiem domātu pasākumu organizēšanā, tajā skaitā Latvijas Prezidentūras Eiropas Savienības padomē pasākumu, norises nodrošināšanā, aicināti pieteikties Latvijas Jaunatnes padomes Brīvprātīgo grupā!

 

Piedāvā:

-       iespēju iegūt pieredzi strādājot nacionāla un starptautiska mēroga komandā; pieredzi sadarbībai ar valsts un pašvaldību iestādēm Latvijā un starptautiskām institūcijām;

-       brīvu darba režīmu un darbošanās vietu LJP birojā Rīgas centrā, t.sk. darbošanās iespējas neklātienē (jo īpaši jauniešiem, kas dzīvo ārpus Rīgas);

-       pieredzējušus, atraktīvus un motivētus kolēģus un domu biedrus;

-       izglītības un apmācību iespējas, Latvijā un ārpus tās;

-       ikmēneša bonusu sistēmu (nelielas un lielas balvas/pateicības).

Ja esi jaunietis vecumā no 13-30 gadiem, brīvi pārvaldi latviešu un kādu no svešvalodām, esi motivēts iegūt darba pieredzi, kas nākotnē būtu jauks ieraksts Tavā CV, Tev ir interese mācīties no labākajiem jaunatnes nozares ekspertiem Latvijā un ārvalstīs un vēlies vienkārši saturīgi pavadīt no mācībām vai darba brīvo laiku – kļūsti par daļu no jauniešu brīvprātīgās komandas!

 

Pieteikšanās aizpildot pieteikumu šeit.

Papildus informācija rakstot uz e-pastu: alma[punkts]brinkmane[uz]ljp[punkts]lv ar norādi “BD Grupa”

Visus interesentus aicināsim uz kopīgu tikšanos klātienē, kur tiks plašāk pastāstīts par LJP Brīvprātīgo grupu, atbildēts uz interesējošiem jautājumiem un pieņemti gala lēmumi par dalību LJP Brīvprātīgo grupā. Ar interesentiem, kam nebūs iespēja piedalīties klātienē, sazināsimies atsevišķi!

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.